4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-12-2017, 13:49   #120
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Odp: TranceXplosion Reborn

Wklejam to, co napisałem w grupie 4Clubbers na facebooku (tak nawiasem - zapraszam)

1. Muzyka.
Świetnie, aczkolwiek progresywne dźwięki od 1 do 4 serwowane przed Ferry'ego i Markusa to nie dla mnie. Uważam, że akurat w tych godzinach powinni grać artyści, którzy dosłownie zawładną publiką - mam tutaj na myśli inne muzyczne klimaty. Progres czy uplifty uwielbiam, ale nie w takiej ilości. Zresztą, to nie tylko moja opinia. Ale z pewnością z takiego przebiegu sprawy zadowoleni będą fani prawdziwego trance, na co sama nazwa eventu wskazywała. Generalnie: 10/10, a to "Take Me Away" - ��
2. Organizacja.
Za dużo znajomych morderczek i zbyt mało czasu, ale chyba wszystko przebiegło sprawnie.
3. Arena.
Nie byłem nigdy w ERGO, niestety Armin Only ominąłem, ale potencjał hali mnie zaskoczył. Na szczęście to nie ostatni tak gruby event w tej hali! Zresztą, Trójmiasto to piękne miejsce, szkoda tylko, że osoby z południa Polski (jak ja) mają trochę daleko, ale czego nie robi się dla muzyki...

W imieniu 4Clubbers.pl oraz agencji TME po prostu: dziękuję! Czas wrócić do rzeczywistości, ale już teraz zaczynamy pracę nad kolejnymi projektami, czego efektem będzie kilka świetnych eventów i festiwali w 2018 oraz 2019 roku! Przysłowiowe teczki już leżą na stole, systematycznie pojawiać będą się kolejne ciekawe newsy. Jednym słowem: EPIC!

#4clubbers #eventslife
Kameleon jest offline   Reply With Quote
Kameleon dostał 2 podziękowań za ten post.