4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - A State Of Trance 850 @ Arena, Miasto Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-10-2017, 20:08   #61
uqS
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 10 Sep 2013
Miasto: Radom/Warszawa
Wiek: 32
Postów: 171
Tematów: 2
Podziękowań: 54
THX'ów: 44
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
uqS 1
Odp: A State Of Trance 850 @ Arena, Gliwice

Cytat:
Napisał piotrekk6 Zobacz post
Udało mi się z pierwszej puli 2 sztuku + 2x box na asot.abilet, choć było cięzko.
Po wypełnieniu biletów i po wklepaniu kodów na boxa wywaliło. Odświeżyłem pare razy i po minucie wróciło. Potem padło przy próbie przejścia do płatności, tym razem na dłużej i po kilku minutach odświeżania wróciła. Ważne jest żeby nie zamknąć wtedy karty, bo tracisz id transakcji/sesji i nie wrócisz już do 1 puli

Miałem nr zamówioenia 105, jeden typek miał nr1755, i druga pula.
Powiedzmy 1 pula 1500 biletów
2 - 2tys biletów
3 - 3 tys biletów
4 - 4 tys biletów
(oczywiście wszystko hipotetycznie)

Reszta na vipy i konkursy. Czyżby rzeczywiście SOLD OUT?

Po tym co czytam co sie od*****o to chyba jestem dzieckiem szczęścia.
3 pula 1420 nie ma znaeczenia nr tylko kolejka

komunikat TME Droga TranceFamily,
w związku z GIGANTYCZNYM zainteresowaniem biletami przez fanów z Polski i świata na ASOT 850 w Gliwicach bileterie FTB.pl i Wlotki.pl oraz Abilet i asot850.4clubbers.pl
muszą nam przekazać raporty potwierdzonej sprzedaży, abyśmy mogli oficjalnie Wam potwierdzić ile biletów jeszcze będziemy mogli sprzedać.
Kolejne informacje podamy w ciągu godziny.

KUPIONE BEZ problemu weszlo wywalilo server opcja cofnij i kupione ...

2 sprawa kupe sesji zostalo pootwieranych qmpel w 1 puli kupil moim sposobem 20;40 dokladnie

biletow pewnie jeszcze jest i bedzie dlaczego podobno na wlotkach byla opcja rezerwacji i platnosc 4 dni wiec... macie szanse

a tak z doswiadczenia jezeli polowa biletow sie sprzedala to jest dobrze sever abilet nie wytrzymal cisnienia i wszystkie sesje oznaczal sobie w systemie jako kupione wiec ..

Last edited by uqS; 24-10-2017 at 20:11.
uqS jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents