4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax
Wątek: Qlimax
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-09-2017, 16:29   #8
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Qlimax

Cytat:
Napisał _NIE_ZNAM_SIE_ Zobacz post
Ogólnie jak kumpel opowiadał to większość w busie z dragami, na samym evencie to podobno totalny odlot w tej kwestii. Chyba nie ma drugiego takiego eventu, gdzie po cichu jest podstawiany specjalny transport dla uczestników, bo ludzie nawet nie wiedzą jak trafić do domu. Głośno się o tym nie mówi ale Qlimax nawet w NL budzi wiele kontrowersji.
Mówię to co opowiadał mi znajomy, który rozmawiał na ten temat będąc na evencie. Ja nie byłem i nie widziałem jak to wygląda, ale podobno tyle naćpanej wiary to nie ma na żadej innej imprezie.
Tak czy siak też mam w planach pojechać może za rok. W Hardach kiedyś siedziałem, dzisiaj prawie wcale, ale show i cała oprawa, intra i aranżacja są koszmiczne.
Fakt, że ludzie wspierają się wspomagaczami domyślałem się, bo przecież tyle godzin trzeba jakoś wystać, ale nie wiedziałem, że na taką skalę. Głównie chodziło mi o to, jaka atmosfera panuje między uczestnikami np. w autokarze, czy trzymają się swoich grup etc., rozumiem że pewnie zależy na kogo się trafi. Pogadam z kilkoma kumplami, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote