4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sąd odebrał białą dziewczynkę z rąk muzułmanów
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-09-2017, 19:35   #1
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 31
Postów: 3 484
Tematów: 173
Podziękowań: 3 886
THX'ów: 3 601
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Sąd odebrał białą dziewczynkę z rąk muzułmanów

Chrześcijańska pięciolatka, która została oddana muzułmańskiej rodzinie zastępczej, wraca do swoich bliskich. Sąd rodzinny nakazał zwrot dziewczynki, będzie ona przebywała pod opieką babci.


Sędzia orzekł, że adopcyjna rodzina znęcała się nad dziewczynką, nastawiając wrogo do chrześcijańskiej religii i tradycji. Sędzia nakazał także zbadanie jak to się stało, że chrześcijańskie dziecko zostało oddane pod opiekę ortodoksyjnych muzułmanów. Dziewczynka była zmuszana do nauki języka arabskiego, bo jej przybrani rodzice nie znali angielskiego. Nie mogła jeść swoich ulubionych potraw, zawierających mięso wieprzowe np carbonary, nie mogła nosić swojego łańcuszka z krzyżykiem.


Dziewczynka spędziła pół roku w dwóch różnych muzułmańskich rodzinach. Była narażona na codzienne stresy związane z różnicami kulturowymi. Biologiczna matka dziewczynki, której odebrano prawa rodzicielskie, była oburzona taką decyzją urzędników adopcyjnych. Nie wzięto pod uwagę różnic religijnych, kulturowych czy nawet językowych. Sprawą zainteresował się "The Times" wyrażając swoje oburzenie takim działaniem brytyjskiej opieki społecznej.
Przyjaciel rodziny, który udzielił wywiadu dziennikowi powiedział: „To jest pięcioletnia dziewczynka. Urodziła się tutaj. Język angielski jest jej językiem natywnym, kocha football, ma paszport brytyjski i była ochrzczona w kościele. Ona już ma traumę z powodu, że oddzielono ją siłą od rodziny.”Ona potrzebuje otoczenia w którym będzie się czuła kochana i bezpieczna. Zamiast tego trafiła do świata, w którym wszystko wydaje się obce i wrogie. To naprawdę przerażające dla dziecka.”


Dziewczynka przez pierwsze 4 miesiące przebywała pod opieką muzułmańskiej rodziny, gdzie matka wychodząc z domu nosiła hijab czyli chustę zakrywającą głowę. Potem została oddana pod opiekę rodziny jeszcze bardziej radykalnej w swoich poglądach, gdzie kobiety nosiły burkę, czyli całkowicie zakrywały całe ciało i twarz.. Dziewczynka mieszkała w Tower Hamlets, dzielnicy Londynu uważanej za nieoficjalne "księstwo muzułmańskie". Dzielnica jest rządzona przez muzułmańskiego burmistrza i wszyscy liczący się urzędnicy to muzułmanie. Na pytanie dziennikarzy, dlaczego oddano chrześcijańską dziewczynkę muzułmańskiej rodzinie urzędnicy nie udzielili odpowiedzi.

Zrodlo:Sąd odebrał białą dziewczynkę z rąk muzułmanów. Rodzina zastępcza znęcała się nad pięciolatką! - Kufel.pl

Last edited by Gordon_FreeMaN; 04-09-2017 at 19:35.
Gordon_FreeMaN jest offline   Reply With Quote
Gordon_FreeMaN dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents