4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ten islamski kraj nie zgadza się na uwolnienie swoich niewolników
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-08-2017, 22:28   #1
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 30
Postów: 3 483
Tematów: 173
Podziękowań: 3 881
THX'ów: 3 598
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Ten islamski kraj nie zgadza się na uwolnienie swoich niewolników

Islamska Republika Mauretańska lub po prostu Mauretania to biedne państwo w Afryce Zachodniej. Bezrobocie wynosi w nim aż 30%, a większość pracujących mieszkańców utrzymuje się z rybołówstwa.

Ponadto kraj jest uzależniony od zagranicznej pomocy humanitarnej. Wydawać by się mogło, że kraj tak bardzo potrzebujący pomocy z zewnątrz będzie się starał, by chociaż na pierwszy rzut oka wyglądać na cywilizowany. Nic z tych rzeczy!

Islamska Republika Mauretańska prawie w ogóle nie działa w kierunku zwalczania niewolnictwa na swoim terytorium, a trzeba podkreślić, że poziom tej patologii jest tu jednym z najwyższych na świecie.

Mauretania sporadycznie rozpoczyna śledztwa w przypadkach związanych z niewolnictwem, a jeszcze rzadziej takie sprawy trafiają przed oblicze sądu. Nie zapewnia też pomocy ofiarom, które są bite, gwałcone i zmuszane do przymusowej pracy.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Mauretania czerpie zyski dzięki „African Growth and Opportunity Act”, który pozwala danemu krajowi z Afryki eksportować swoje dobra do USA bez cła, pod warunkiem że ten przestrzega… praw człowieka.

W USA trwa właśnie wywołana przez lewicę akcja niszczenia pomników zasłużonych dla Stanów Zjednoczonych postaci, które przy okazji były także posiadaczami niewolników. Los niewolników żyjących dzisiaj w Islamskiej Republice Mauretańskiej mało kogo z nich jednak obchodzi.

Zrodlo:Ten islamski kraj nie zgadza się na uwolnienie swoich niewolników! – Polska Racja
Gordon_FreeMaN jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents