4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2017, 19:18   #19
*Transik*
..:: true Member ::..
  
 
*Transik*'s Avatar
 
Dołączył/a: 02 Mar 2008
Miasto: Radom
Wiek: 36
Postów: 541
Tematów: 20
Podziękowań: 889
THX'ów: 93
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 1 (+)
*Transik* 1
Odp: TranceXplosion Reborn

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Cześć. Widzę, że pojawiło się wiele spekulacji, czy event się odbędzie czy nie. Pisaliście o zeszłorocznym DJ Mag'u, który nie doszedł do skutku: owszem, nie udało się, tak jak pisze poprzednik - trochę póżno ogłoszony, słabszy line-up i nie poszło, ale pieniądze za bilety zostały zwrócone. To nie jest agencja, która działa jak Pan, którego tutaj ktoś wspomniał. Owszem, każdy chce zbijać kasę, ale nie czyimś kosztem. Ale do czego zmierzam...
jestem bardzo blisko tego projektu, znam cały line-up, plan promocji, a nawet po części go kształtuję i wiem doskonale "co i jak". Event się odbędzie to po pierwsze. Po drugie: line-up będzie bardzo mocny, więc bilety z pewnością sprzedadzą się w świetnej ilości. Za imprezę odpowiadają osoby, które z sukcesem poprowadziły zeszłoroczny Armin Only w Ego Arenie. Mało tego! Znam plany na przyszły rok i widzę, co jest szykowane i mogę powiedzieć tylko tyle, że w Polsce będzie się działo tak, jak dawniej, a z pewnością większość starych wyjadaczy pamięta te wszystkie ASOTy, występy Tiesto, Armina, A&B i właśnie Trance Xplosion. To wszystko nie jest robione na siłę. Oczywiście ja nie mam zamiaru Was do niczego przekonywać, ale zobaczycie, że czas udowodni Wam to, co piszę. Wiem, że klienci w Polsce nie są zbyt ufni, kiedy jakiś event pojawia się na horyzoncie (z wyłączeniem niektórych marek, które od las systematycznie i skutecznie organizują dane imprezy) i rozumiem to, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w Polsce będzie się działo dużo i to dużo dobrego. Bo nie ukrywajmy, w tej chwili są dobre imprezy, ale do rangi europejskiej brakuje im duuuużo. Także bądzcie dobrej myśli! Ja będę tutaj wpadać codziennie i śledzić ten temat i postaram się dawać Wam info z "pierwszej ręki". Zdrówka!

Panie kolego lepiej napisz czy jest szansa ze bedzie Aly & Fila ??? Nie ukrywam ze dla Fadiego jestem w stanie pojechac i 600 Km
*Transik* jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali *Transik* za ten post: