4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-06-2017, 00:55   #34
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: "Skazany na śmierć" powróci. Fox zamawia nowe odcinki.

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek, więc wracam z oceną całego sezonu.

Ogólnie szczerze mówiąc pozytywne zaskoczenie. Połączenie starych faktów z teraźniejszością - terroryzmem i tym co po części dzieje się w krajach arabskich. Akcja toczona szybko, ze względu na ograniczony czas - 9 odcinków, więc była to zdecydowana nowość bo jakby nie było producenci przyzwyczaili nas do ciągnięcia całego serialu za uszy tworząc epizody, powtarzając fabułę średnio co 2-3 odcinki. Finał sezonu bez jakiegoś większego szału i zakończenie, którego każdy w sumie mógł się spodziewać czyli normalka. Ogólnie rzecz biorąc; zostało kilka niewyjaśnionych faktów i lekki niedosyt ze względu na brak takich postaci jak Gretchen Morgan czy Alexander Mahone, ale generalnie jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim nie zawiodłem się. Warto było czekać, ponieważ była to zupełnie inna odsłona tego kultowego już serialu. Myślę, że gdyby obecny sezon był trzecią częścią przygód skazańców to zainteresowanie byłoby zdecydowanie większe bo nie ukrywajmy - dwie ostatnie części popsuły nam klimat, będąc robione na siłę, gdzie trzecia okazała się dość przeciętna, natomiast ostatnia jest równoznaczna z totalną porażką ze względu na monotonię (pomijając oczywiście dodatkowe dwa odcinki).

Cóż, może za kilka lat będziemy świadkami kolejnego powrotu. W chwili obecnej czytałem, że produkcja (ze względu na małe zainteresowanie) ponownie zostaje zawieszona na czas nieokreślony, mimo tego, że podobno wstępne pomysły już gdzieś się tam pojawiły w głowach producentów. Inne źródła donoszą, że to absolutny koniec. Zobaczymy. Ja ze swojej strony opierając się na temacie mogę polecić 5 sezon z czystym sumieniem
__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 3 podziękowań za ten post.