4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jakie prawa łamie PiS? Czyli "Marsz Wolności" 2017! W poszukiwaniu zaginionej krainy!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2017, 16:29   #4
PiKey
..:: Fanatyk ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Nov 2015
Miasto: Poznań
Postów: 81
Tematów: 0
Podziękowań: 56
THX'ów: 60
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 21
Plusów: 1 (+)
PiKey 1
Odp: Jakie prawa łamie PiS? Czyli "Marsz Wolności" 2017! W poszukiwaniu zaginionej kr

Kładżło Asamoła - nie jestem za PO, ale nie przypominam sobie, żeby PO majstrowało przy sądach. Jeśli uważasz, że są przekupni sędziowie to powiem Ci, że owszem są, ale w każdym kraju tacy się znajdą. Prokuratura w przeciwieństwie do obecnego stanu była niezależna od ministra sprawiedliwości. Nie było żadnej głupiej ustawy rolnej, inwigilacyjnej, antyterrorystycznej, prób ograniczania wolności zgromadzeń ani konfiskaty rozszerzonej.
Płacić ZUS czy składki NFZ trzeba już od lat 90-tych, a nie wiem czy wiesz ale PiS razem z LPR i Samoobroną rządził w latach 2005-07 i jakoś tego nie zmienił

Do PO można mieć głównie pretensje o to, że nie zreformowało i nie uprościło prawa podatkowego tak jak obiecywało (3x15) i że rozwalili OFE. Ale pokaż mi jakie wolności osobiste zostały ograniczone przez PO?
PiKey jest offline