4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2017, 20:07   #11
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe

Wiem, że bardzo łatwo jest siąść przed telewizorkiem z paczką chipsów w misce, rozpływając się nad kolejnymi bramkami na Camp Nou, Santiago Bernabéu czy Allianz Arena, dokładając do kolejnych bramek Messi'ego, CR7 i Lewandowskiego sieciowe podniecenie z facebookowymi udostępnieniami rzutów karnych "z podaniem", które wykonywane były już lata temu, ale ludzie bez przesady bo później do akcji wkracza taki 'słaby Juventus' i dupcia boli bo 'Trio z Marsa' nie potrafi nawet strzelić Starej Damie bramki. Najlepszym jednak argumentem 'specjalistów' jest później 'włoska mentalność' i 'murowanie bramki'. Boli ?? Ma boleć bo ten styl trzeba po prostu zrozumieć. Po co mam patrzeć jak Hiszpanie miażdżą na swoim terenie średniaków z Osasuny czy PSG jak mogę cieszyć się cynicznym zwycięstwem nad Milanem po karnym w 96 minucie, śmiać ze zwycięstwa Napoli, które i tak nie daje awansu do finału Coppa Italia czy z dumą patrzeć na dwumecz i totalną dominację Włochów nad zespołem, który rzekomo uważany jest za najlepszy na świecie. To ta wisienka na torcie dzięki której jestem, byłem i będę całe życie za Juventusem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ludzie nie przywiązują nawet najmniejszej wagi do sukcesów odnoszonych przez taki klub bo nie wygrywa on w sezonie meczów po 6:0 a i Szpakowski na TVP1 łamie język wymawiając nazwiska zawodników drużyny, która fizycznie nie istnieje (nie ma czegoś takiego jak Juventus Turyn). I właśnie min. dlatego takie zespoły jak Juve czy Atletico są jednymi z najbardziej niedocenianych zespołów przez współczesnych kibiców. Słysząc nazwę Mistrza Włoch ludzie kojarzą ten zespół tylko z nudnej gry, cynizmu i kradzieży czasu. Podobnie jest z Atletico. Szkoda, że nikt nie pamięta jak Juventus w 2006 roku został bezpodstawnie (dokładnie tak, do dziś niczego nie udowodniono) okradziony z pieniędzy i trofeów zdobytych na boisku. Większość zapomniała już o degradacji (najsurowsza kara z 4 zespołów zamieszanych w aferę Calciopoli) i późniejszej rewolucji w składzie. No cóż - przeżyłem to i teraz jestem dumny, że klub tak szybko stanął na nogi i jest w drodze po 6-te Scudetto z rzędu (35 łącznie), 3-ci z rzędu Puchar Włoch (11 łącznie) będąc przy tym głównym faworytem do zwycięstwa w Champions League. Na deser - dzięki mądrej polityce prowadzenia i zarządzania klubem na tym nie koniec. I właśnie min. dlatego defensywny, cyniczny, nudny, taktyczny ale skuteczny i doświadczony Juventus zje to Wasze ofensywne Monaco w półfinale turnieju UEFA Champions League
__________________

Last edited by Vinylside; 28-04-2017 at 10:55.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents