4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2017, 15:48   #8
KoXaN
..:: Mia San Mia ::..
  
 
KoXaN's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Sep 2010
Miasto: Wioska Cudów
Wiek: 32
Postów: 1 373
Tematów: 80
Podziękowań: 5 002
THX'ów: 1 024
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 21
Imię: Kuba
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 34
Plusów: 59 (+)
KoXaN 59
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe

Finał Juventus - Atletico. Typowania faworyta w finale się nie podejmę, jednak wierzę w Juventus.


Jak dla mnie stwierdzenie
Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Juventus gra 4ką ofensywnych graczy (3 napastników plus wahadłowy Cuadrado).
jest dość ogólne i na myśl przywodzi mi Higuaina, Mandzukicia i Dybalę jako napastników, po prostu. Tyle, że porozstawianych w ten sposób:
Cytat:
Napisał WiecznyStudent Zobacz post
Juventus gra jednym napastnikiem najbardziej wysuniętym, którym jest Higuain, natomiast wspomaga go z tyłu (jako ofensywny pomocnik/fałszywy napastnik) Dybala, a po bokach grają Cuadrado i Mandżukić, za nim dwójka defensywnych pomocników.

Cytat:
Napisał WiecznyStudent Zobacz post
Na tym jednym zdaniu zaprzestałem czytania tych dalszych głupot, ale winny jestem małe sprostowanie - rzeczywiście stwierdzenie, że Juventus muruje bramkę może być chybione, bardziej kierowałem te słowa w odniesieniu do ligi włoskiej, jako całości. Bardziej chodziło mi o to, że budowanie zespołu w Serie A zaczyna się od bramki i obrony. Włosi zawsze byli znani z solidnej defensywy.
To teraz ja sprostuję - zawsze buduje się zespół zaczynając od bramki i obrony a w Serie A ta myśl jest szczególnie mocno realizowana.
KoXaN jest offline   Reply With Quote