4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-04-2017, 13:29   #7
_NIE_ZNAM_SIE_
:: ALE_SIE_WYPOWIEM
  
 
_NIE_ZNAM_SIE_'s Avatar
 
Dołączył/a: 08 May 2011
Miasto: Ziemia
Postów: 5 083
Tematów: 361
Podziękowań: 7 399
THX'ów: 16 007
Nominated Tematy Tygodnia: 6
Nominacje T.T. : 1 592
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 66
Plusów: 44 (+)
_NIE_ZNAM_SIE_ 44
Odp: Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.

W końcu fajny artykuł, który daje podstawę do długiej dyskusji

Przede wszystkim ludzie u nas boją się muzyki elektronicznej. Po prostu. Nieraz jeździłem gdzieś samochodem ze znajomymi i próbowałem zarazić ich czymś ze swojej kolekcji. Czy to House, Tech czy Trance a nawet jakiś Bigroom się przewinął i co? Nie posłuchają nawet 5 minut żeby mieć jakąś opinię tylko po minucie teksty: weź wyłącz bo cały czas leci to samo Poddałem się i od jakiegoś czasu nawet nie poruszam tematu muzyki ze znajomymi.

Kultura klubowa też chyba prawie nie istnieje, przynajmniej w mojej okolicy. Kluby służą niestety do tańców godowych, polowań na samice lub samców, chlania do porzygu i pokazania się. Setki karyn z kilogramami tapety, sebixów i wylęgarnia chamstwa. Disco Polo rządzi a winni temu są tylko i wyłącznie odbiorcy, grupa za przeproszeniem idiotów, którzy psują ten rynek. Ludzie szukający dobrej muzyki nie jeżdżą na polskie eventy, nie chodzą do tych pseudo klubów, bo wiedzą już czego można się spodziewać. Te lukę uzupełniają ludzie z przypadku, którzy szukają jakiejś tam fajnej zabawy kompletnie nie mając pojęcia czego słuchają, kogo słuchają itp.


Cytat:
Napisał Orquell Zobacz post
To od nas zależy, żeby disco polo było ale tylko na domówkach, weselach ew. specjalnie stworzonych do tego miejscach.

BENG !
To prawda. Niestety stado baranów jest większością a nas, osób, którzy chcieliby zmian niestety jest niewiele w porównaniu do nich. Nie che tu nikogo obrażać, ale widząc te różne sytuacje nie umiem ich inaczej nazwać.

Last edited by _NIE_ZNAM_SIE_; 09-04-2017 at 13:53.
_NIE_ZNAM_SIE_ jest offline   Reply With Quote
_NIE_ZNAM_SIE_ dostał 6 podziękowań za ten post.