4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-04-2017, 12:53   #2
lukluk007
Hardstylowy RozpierBond
  
 
Dołączył/a: 18 Nov 2015
Miasto: Ruda Śląska (Halemba)
Wiek: 30
Postów: 2 304
Tematów: 412
Podziękowań: 1 330
THX'ów: 15 302
Nominated Tematy Tygodnia: 20
Nominacje T.T. : 1 886
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 29
Oznaczeń w tematach: 215
Plusów: 1100 (+)
lukluk007 1100
lukluk007 1100lukluk007 1100lukluk007 1100
Odp: Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.

Kameleon uwierz mi, rozmowy z mendżerami w klubach są ciężkie jeżeli chodzi o zapraszanie DJ-ów/producentów grających coś innego niż Big Room/House. Nie dopieprzam się do gatunków. Chodzi mi tylko o to, że słyszałem teksty, że "Ludzie nie będą mi się przy tym bawić". A naprawde jest sporo osób które chcą usłyszeć coś innego raz na jakiś czas w klubach. Co z tego, że Alex pojeździ po Protectorach czy innych "Niebach" jak i tak nie gra samego Trance. Kto mu na to da wolną ręke, a nie wierze w to, że nikt nawet jemu, takiej klasy DJ-owi nie mówi co miałby zagrać. Ciężko znaleźć ludzi którzy podjęli by się inicjatywie i w większej grupie pisali do klubów żeby bookowali ambitniejsze nazwiska, ale jak na "Spotted" napiszesz że pozdrawiasz dziewczyny które miały więcej tapety na sobie niż jest w sklepach na regałach to od razu odzew. Mentalność jest taka niestety nasza, że chcemy zawsze wszystko na gotowe i nikt o nic się stara bo to trzeba się napisać, nachodzić, a nikomu się nie chce. Potem tylko "beeee znowu to gó*no, łeeee ja tego nie chce, WTF?"
lukluk007 jest offline   Reply With Quote
lukluk007 dostał 3 podziękowań za ten post.