4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co Kupić? Sprzęt dla domowego dj. Mile widziane wsparcie w wyborze kontrolera/playera :)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-03-2017, 08:48   #3
Sikorsky
..:: Klubowicz ::..
  
 
Sikorsky's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Feb 2012
Miasto: Wrocław
Postów: 1 059
Tematów: 280
Podziękowań: 936
THX'ów: 5 394
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 5
Plusów: 160 (+)
Sikorsky 160Sikorsky 160
Odp: Sprzęt dla domowego dj. Mile widziane wsparcie w wyborze kontrolera/playera :)

Wszystko sprowadza się do tego, czy aby na pewno chcesz do tego wracać i jeżeli tak, to na jak długo? Wydać 2,5 tysia to nie problem, ale jeżeli po miesiącu stwierdzisz jednak, że to nie jest to, co czujesz to trochę szkoda było wydawać kasę no ale to już Twoja kwestia.
Ja ze swojej strony, odradziłbym RMP3 ze względu na dosyć sporą wadliwość lasera, rozjeżdżający się pitch czy problemy z przyciskami jak cue/play. RMP3 są jak ruletka, kupujesz na własną odpowiedzialność ze świadomością, że coś może się z nimi złego dziać.
W tym budżecie raczej nie ma co świrować i wydaje mi się, że najrozsądniejszym wyborem będzie po prostu nowy kontroler ddj sr pod serato, grałem na sr kilka razy, a sam posiadałem przez 2 lata ddj sx2 (większy brat ddj sr) i śmiało mogę powiedzieć, że jest to sprzęt na prawdę godny polecenia. Bardzo dobra jakość wykonania, wiele efektów do użytkowania, dzięki którym możesz urozmaicić swoje sety, dotykowe pady, które na prawdę pomagają w graniu no i oczywiście duży plus za mobilność, mała torba, lapek i jedziesz grać w każde miejsce, ahh i zapomniałem dodać, że aby go uruchomić wystarczy podpiąć kontroler kablem usb do laptopa (sr nie potrzebuje dodatkowego zasilania) co również jest dużym atutem.
Ogólnie jeżeli będziesz dbał o sprzęt, to jestem pewien że nic złego Ci się z nim nie stanie ani nie będziesz miał problemu z użytkowaniem jego Mam nadzieje, że chociaż troszkę udało mi się Tobie pomóc.
Pozdrawiam
Sikorsky jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Sikorsky za ten post: