4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Preview M&K - Id
Wątek: Preview M&K - Id
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-03-2017, 19:13   #3
LB-Project
..:: true Member ::..
  
 
LB-Project's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Oct 2010
Miasto: POLAND
Wiek: 30
Postów: 209
Tematów: 40
Podziękowań: 155
THX'ów: 290
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
LB-Project 1
Odwiedź profil LB-Project na Youtube Odwiedź profil LB-Project na Soundcloud.com
Odp: M&K - Id

pomysł jak dla mnie taki sobie, ta pierwsza propozycja co robiliście była lepsza moim zdaniem, a co do brzmień to ten chór jest strasznie syntetyczny, polecam poszukać jakiejś biblioteki albo użyć np Omnisphere lub Nexus z dobrym presetem efekt pogłosu jest straszny, użyłbym jakiegoś konkretnego plug-inu (w google jest masa informacji)
na początku po tym przejściu manipulowanym dałbym jednak ten crash (ktoś mi kiedyś opowiadał, że się nie daje bo już nie ta moda, a moim zdaniem takie myślenie i wyścig szczurów za chorą modą jest bardzo zgubne), albo jak już to dał jakiś bardziej agresywny impact lub kick z reverbem z warstwą jakiegoś fx'a
co do całej budowy breakdown'a, popracowałbym nad partią leada gdzie powoli wkręca do main dropa, nie potrzebna tam ta linia basu / arpa, może dałbym jakiegoś suba, który gra tak samo albo jakiś pad bass, na pewno coś mi tam brakuje - może jakiś pad by się przydał z nałożonym efektem gat
to tyle z mojej strony pozdrawiam!
LB-Project jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali LB-Project za ten post: