4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-02-2017, 16:05   #64
1x2Buła
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jun 2007
Postów: 3 476
Tematów: 252
Podziękowań: 4 971
THX'ów: 8 090
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 83
Plusów: 56 (+)
1x2Buła 56

Nagrody Użytkownika

Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał Kevin Forbes Zobacz post
Dla Ciebie być może jest to cyrk, dla innych miła forma spędzenia czasu. Nie każdy będzie słuchał trance'u, wyrafinowanego housu i jazzu. Temat rzeka. Poza tym weź pod uwagę, że klub jest czynny przez dwa dni, stąd takie a nie inne granice wiekowe - w każdy dzien inne. Widać słabo rozumiesz branżę, bo 30 latkami nie zapchasz lokalu na 1400 osob ... Wybacz. Najważniejsze są dobra atmosfera i dostosowanie się do wymagań danego targetu. "albo kasa albo klasa" jak powiedział klasyk
1. Kazdy slucha tego czego chce, tu masz jak najbardziej racje. Jednakze jezeli chodzi o Bajle to w pewnym sensie macie monopol w tutejszym terenie na imprezy, i to WY narzucacie trendy. Wiec ja bym tutaj nie uzyl slowa "mila forma spedzenia czasu" a bardziej bym uzyl ze dla wiekszosci nastolaktow z naszych terenów jest to jedyna forma spedzania czasu w piatek wieczorem.
2. Mozna znalezc wiele przykladow gdzie kluby w ktorych grana byla/jest muzyka trance maja lepsza frekwencje niz kluby które nie proponuja nic innego, tylko leca na tym na czym mozna zarobic kase w prosty sposob.
3. Wzialem to pod uwage ze klub jest czynny przez dwa dni, w piatek full nastolatek, w sobote wiecej obslugi niz ludzi "milo spedzajacych czas".
4.Nie rozumiem branzy? Moze i masz racje,bo nie pracuje w tej branzy dlatego tez nie musze jej rozumiec, ale lubie poimprezowac,
Wg mnie i wiekszosci moich znajomych Bajla nie ma zadnych plusów. Lepiej jechac zazwyczaj kilkaset kilometrow aby "milo spedzic czas" niz odwiedzic bajle.
I teraz nasuwa sie pytanie czy to ja sie nie znam na branzy czy Management Bajli?
5. 1400 osob ? To nawet zostawie bez komentarza.
__________________

Last edited by 1x2Buła; 28-02-2017 at 16:07.
1x2Buła jest offline   Reply With Quote