4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-02-2017, 08:41   #63
Kevin Forbes
..:: Klubowicz ::..
  
 
Kevin Forbes's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jun 2007
Miasto: Krosno
Wiek: 43
Postów: 580
Tematów: 84
Podziękowań: 256
THX'ów: 458
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Kevin Forbes 1
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Cytat:
Napisał 1x2Buła Zobacz post
Moze i ja jestem faktycznie starym, zgorzkniałym hejterem ale to nie sa gwiazdy... dla mnie impreza z tymi "Gwiazdami" to bardziej przypomina cyrk do ktorego chodza tylko nastolaki, dlatego tez takie gwiazdy Bajla bookuje na piatki kiedy to OFICJALNIE wymaganym wiekiem jest ukoncznie 16 roku zycia.

Oczywiscie ja tego nie neguje ze lecicie na komercji i utrzymujecie istnienie klubu z portfelów nastolatek. Oni napewno beda to doceniac do czasu, kiedy nie poszerza troche swoich horyzontow
Dla Ciebie być może jest to cyrk, dla innych miła forma spędzenia czasu. Nie każdy będzie słuchał trance'u, wyrafinowanego housu i jazzu. Temat rzeka. Poza tym weź pod uwagę, że klub jest czynny przez dwa dni, stąd takie a nie inne granice wiekowe - w każdy dzien inne. Widać słabo rozumiesz branżę, bo 30 latkami nie zapchasz lokalu na 1400 osob ... Wybacz. Najważniejsze są dobra atmosfera i dostosowanie się do wymagań danego targetu. "albo kasa albo klasa" jak powiedział klasyk
Kevin Forbes jest offline   Reply With Quote