4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Podsumowanie Stycznia z 4Clubbers
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-02-2017, 19:00   #5
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Podsumowanie Stycznia z 4Clubbers

Cytat:
Napisał MΔKAVΞLI Zobacz post
Mój faworyt wygrał największe zaskoczenie to Martin Garrix na 2 miejscu :D
dodałbym jeszcze kilka wyróżniających się kawałków w styczniu,
których zabrakło w podsumowaniu - np. : nr. 2 beatportu -
Detlef feat. Ossey James - Swagon (Original Mix) [Tech House]
Corderoy - Touch Your Face (Extended Mix) [House]
Jax Jones feat. Raye - You Don't Know Me (Extended Club Mix) [House]
tyle ode mnie, pozdro

Faktycznie drugie miejsce Martina Garrixa daje do myślenia. Jest to już tak znany alias, że chcąc nie chcąc przyciąga rzesze Klubowiczów przez co tego typu tematy zawsze będą miały z górki. Na pewno duży plus za to, że wygrał utwór "Alive" natomiast rywalizacja o 3 miejsce była naprawdę pasjonująca ponieważ na tle kilku dni wszystko zmieniało się niczym w kalejdoskopie : )

Z tymi utworami pełna zgoda, zawsze można coś dodać - ewentualnie zamienić. Jednak produkcji uważam, że jest sporo i w większości są to naprawdę ciekawe wykonania. Detlef brzmi solidnie, podobnie ma się sytuacja z wykonaniami od Corderoy i Jax Jones; niestety z czegoś trzeba było zrezygnować. O ile w Tech House jest mniejszy ruch z tematami, o tyle w samym House non stop przejawiają się produkcję godne odnotowania.

Dzięki Pawle.

Cytat:
Napisał dimitri z vegas Zobacz post
to jest właśnie jakiś dramat, bo w styczniu było pełno lepszych tracków w tym dziale, no ale cóż, ludzie weszli tam tylko ze względu na alias ...


podobno już duo

jeśli chodzi o podsumowanie dubstepu, trapu i fidgetu to dużo bym tam zmienił, a co do electro to po prostu zamiast "Go Ring The Bell" wrzuciłbym "Vindicta" od K?d (takie tam urozmaicenie)

a co do reszty - parę podobnych typów, parę innych, nie chce mi się tego wszystkiego pisać, ale za napisanie takiego eseja podziwiam ::

Tego nie wiedziałem, to już potwierdzone info że duo? Czy jest jeszcze szansa, że pozostaną w niezmienionym składzie?

"Vindicta" jak najbardziej spoko, coś innego jeśli chodzi o brzmienia Electro (zwłaszcza w ostatnim czasie). Miałem małą zagwozdkę odnośnie tego utworu Middle Milk, ostatecznie wylądował w podsumowaniu. Teraz jak piszesz o tym faktycznie byłoby to dobre urozmaicenie.

No nie powiem esej jest ogromny, najważniejsze by podtrzymać to.

Dzięki
D!G! jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali D!G! za ten post: