4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy Lenovo T410 z i5 ma prawo się grzać?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-01-2017, 23:01   #1
BeatOfTheMoon
..:: true Member ::..
  
 
BeatOfTheMoon's Avatar
 
Dołączył/a: 17 May 2009
Miasto: POLSKA
Postów: 1 352
Tematów: 174
Podziękowań: 2 094
THX'ów: 338
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 9 (+)
BeatOfTheMoon 9
Odwiedź profil BeatOfTheMoon na Facebook Odwiedź profil BeatOfTheMoon na Twitter Odwiedź profil BeatOfTheMoon na Soundcloud.com Odwiedź profil BeatOfTheMoon na Mixcloud
Czy Lenovo T410 z i5 ma prawo się grzać?

Nabyłem używkę T410 z i520M 6gb ram i takie tam, problem w tym że laptop jest mega gorący, nie mam na myśli że jest ciepły lecz to że parzy w nogi/ręce, touchpad jest wyraźnie mega ciepły, obudowa na spodzie bardzo, niby słychać wiatraki ale nie wiem czy coś w ogóle pracują, laptop jest jak nowy, pewnie składany bo to z firmy która zajmuje się sprzedażą poleasingowych i takich tam właśnie podobnych używek.
Czy laptop ma prawo się tak grzać? Temperatura średnia procesora to około 73-75 stopni max niby ma 80, przy oglądaniu czegoś na YT. Stan ''normalny'' to jakieś 45-55 stopni, ale po godzinie oglądania filmu nie da się go trzymać nawet chwili w ręku... z góry dziękuje za wskazówki
BeatOfTheMoon jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents