4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wyniki plebiscytu podsumowującego rok 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-01-2017, 14:19   #7
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Wyniki plebiscytu podsumowującego rok 2016

Bardzo dziękuje Ci Koras za przygotowanie podsumowania, świetna sprawa z tego typu konkursem (zabawą).

Mam nadzieję, że będziemy mogli częściej sięgać po tego typu rozrywkę : )

Jeśli chodzi o wyniki to największym zaskoczeniem jest dla mnie wynik kategorii "Najlepszy Zagraniczny Producent". Zdaje sobie sprawę, że Heldens jest znany i często wydaje swoje utwory (pod różnym aliasem) jednak znacznie bardziej liczyłem na Erica Prydza, Eco czy chociażby M.I.K.E. Push.

Natomiast kategorie typu Najlepsza EP/Najlepszy Utwór/Największe Zaskoczenie nie mają faworyta - co również mnie cieszy ponieważ pokazuje, że każdy z Nas ma swoje ulubione typy : )

Szkoda, że nie w podsumowaniu nie wzięło udziału więcej Klubowiczów, ale to już ich sprawa. My nie zamierzamy nikogo do niczego namawiać.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ktoś kto chce uczestniczyć w życiu Forum z pewnością znajdzie czas by poświęcić te 15 minut - to nie jest żaden problem (ba... niech będzie nawet i godzina wyciągnięta z Naszego życia).

Kamil powyżej napisał, że za dużo kategorii - nie wiem czy to wiesz, ale wystarczyło wypełnić tylko 50% przygotowanych pytań więc ten problem o którym piszesz czy też powód to żaden powód.

Prawdę mówiąc to wstydziłbym się pisać takie pierdoły, że za dużo kategorii - ktoś kto nie wziął udziału na ogół będzie doszukiwał się negatywów bo to, bo tamto, za dużo tego, za mało tamtego. Jednak jesteśmy tutaj dla Was i jesteśmy tego świadomi, dlatego takie wskazówki zawsze przyjmujemy do wiadomości.

Tego typu uwagi można było podawać przez cały niemalże grudzień, kiedy trwały przygotowania. Zarówno My jako Smodzi jak i Wy jako Modzi mogliśmy pisać jak to powinno wyglądać.

Jakoś żadnych głosów sprzeciwu na temat - co poprawić?/co zmienić? nie uświadczyliśmy od Ciebie Kamil, więc tym bardziej pisanie po fakcie takich mądrości jest dziwne.

Nie wiem jak Ty, bo ja nie traktuje Naszej Forumowej Społeczności (Naszych Klubowiczów) na zasadzie, są gorsi od tamtych to im przygotuje jedno pytanie bo z większą ilością na pewno sobie nie poradzą (bo czas, bo za dużo pytań, bo za mało wiedzą). Co to w ogóle za tłumaczenie? Jeszcze raz zaznaczę, że tutaj nie musiałeś wypełniać 100% (wystarczyło 50%).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Również dziękuje Wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w tej zabawie odnośnie podsumowania. Dziękuje także za wszystkie głosy. Tak naprawdę bez Was nie byłoby sensu organizować czegokolwiek, Dziękujemy Clubbersi, że jesteście z Nami

D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 5 podziękowań za ten post.