4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Plebiscyt Podsumowujący Rok 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-12-2016, 18:59   #15
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Odp: Plebiscyt Podsumowujący Rok 2016

[HIDE]- Najlepszy Moderator: Davy
- Najlepszy Uploader: Dj. DiGi
- Najlepszy Helper: Marqess87
- Najlepszy Komentator: Rijden (aka Romik)
- Największy SB Spammer: Kill3r
- Najsympatyczniejszy Użytkownik: Dj. DiGi
- Największy Forumowy 'KOKS' urzędujący na Forum: WTF? ಠ_ಠ

- Najlepszy polski producent muzyczny: ak9 (aż 15 utworów w tym roku, w tym remiksy dla Odd Mob czy Black Tiger Sex Machine - ten drugi wydany w uznanym na rynku Kannibalen Records; dodatkowo ciągle poszukuje swojego, oryginalnego brzmienia)
- Najlepszy zagraniczny producent muzyczny: Wolfgang Gartner (niedoceniony acz znakomity album, EP-ka, świetne darmowe "Speed of Sound", do tego "Baby Be Real", czyli collab z legendarnym Johnem Oatesem oraz zwieńczające rok "Devotion" - świeża hybryda future house oraz electro. Warto także wspomnieć o jego nowym projekcie R'n'B - OpenEyes)
- Największe rozczarowanie muzyczne (artysta): Moby (Order Idioty Roku ląduje w rękach Moby'ego, który przez ostatnie 12 miesięcy, codziennie, po kilka razy dziennie spamował mi facebookową tablicę politycznym pierd*leniem Trump vs. Clinton czy narzucaniem wegetarianizmu, dzięki czemu nawet nie wiem czy coś wydał. I wiedzieć nie chcę. Polecam zmianę nazwy na Mobbing)
- Największe zaskoczenie muzyczne (artysta): Dombresky (pojawił się znikąd i pozamiatał. EP-ka "Reaching Perfection" to jeden z najlepszych extended playów roku, do tego single pokroju "Be Real" oraz "Wait", czyli znane schematy i brzmienia w bardzo odświeżającej formie. Idealnie trafił w lukę po bloghouse'owych brzmieniach sprzed kilku lat)
- Największe rozczarowanie (label / wytwórnia): HEXAGON (zabrałem jedynie jeden utwór z tej wytwórni w ciągu całego roku; oczekiwania względem labelu Dona były znacznie wyższe, tymczasem niemal każdy utwór mdły i do bólu schematyczny)
- Największe zaskoczenie (label / wytwórnia): Fonk Recordings (tu zupełnie na odwrót niż w przypadku powyżej - spodziewałem się bigroomu najgorszego sortu, tymczasem owszem, Dannic wydaje u siebie bigroom, ale ten ambitniejszy; zabrałem większość wydań od otwarcia tego labelu)
- Najbardziej rozpoznawalny utwór: Calvin Harris feat. Rihanna - This Is What You Came For
- Najlepszy album: Frederic Robinson - Flea Waltz (nawet nie ma go na forum - między innymi dlatego, że nie chce mi się go wrzucać. Geniusz kompozycyjny i techniczny. Gdyby dźwiękiem malowano obrazy, ten człowiek byłby Salvadorem Dalím w wersji audio)
- Najlepsza EP-ka: Feed Me - Feed Me's Family Reunion
- Najlepszy utwór: Jean-Michel Jarre & Siriusmo - Circus
- Najlepszy festiwal / impreza: EDC Las Vegas
- Najlepsze muzyczne Radio Show: Pete Tong - BBC Radio 1's Essential Mix[/HIDE]
MKL. jest offline  
MKL. dostał 8 podziękowań za ten post.