4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-12-2016, 16:52   #47
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Wszystko zależy od dja, od siebie mogę dodać tyle że moja młoda sis miała półmetek i grał tam właśnie dj z Bajli (z tego co wiem grywa ponoć w klubach w Rzeszy ) nie podobało się jej wcale mówiła, że w okolicach północy było wieśniaczenie, biesiada, często powtarzał się "Pociąg" (wiadomo o co chodzi) wniosek jest jeden, skoro nie potrafi człowiek podołać wyzwaniom, to nie wiem czemu trzyma się tego i jeszcze się bronić będzie.

Też ostatnio byłem z koleżanką, wobec czego może nie zwracałem już uwagi większej na muzykę, bo wiadomo potańczyć się chciało, ale jedno mogę powiedzieć że jednak już coś tam przejścia muzyczne są lepiej robione, praktycznie sprawdza się to co pisałem kiedyś na początku na ich fpage.

Informuję jednak że będą zmiany, co już powoli można zauważyć, jednak wszystko lepiej krecić się będzie w karnawale. Zobaczymy jak to będzie jeszcze.
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote