4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-12-2016, 22:33   #8
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)

Cytat:
Napisał klawisz755 Zobacz post
Miałem wysokie oczekiwania do tej kompilacji, nie powiem, że się zawiodłem, ale jest zbyt przewidywalnie. Playlista tworzona jakby pod klub, gdzie gra się to co było kiedyś znane żeby rozruszać publikę. Na Twoich audycjach jest zdecydowanie lepiej bo pojawiają się tracki HU w róznych remixach często lepszych od oryginałów. Jest dobrze ale vol. 2 powinien być mniej komercyjny konstruktywna krytyka musi być pozdro.
Cieszę się, że tak otwarta opinia pojawiła się już parę godzin po premierze. Daje to pomysł na kolejne składanki, które myślę, że na forum pojawią się jeszcze nie raz.

Jeżeli chodzi o mix, to chętnie wyjaśnię. Audycje prezentowane przeze mnie dają szersze pole do popisu ze względu na większą ilość czasu, którym na nich dysponuję. Chodzi o to, że nie jestem 'fanem' zbyt częstego powtarzania granych przeze mnie utworów dlatego też moja kolekcja muzyczna jest bardzo długa i urozmaicona co w późniejszym czasie wiąże się z różnorodnością. Uznałem, że na składance "4Clubbers Classic Hit Mix" nie ma miejsca na jakiekolwiek eksperymenty ze względu na to, że niektóre wersje mogą być odbiorcom mniej znane a w efekcie słabsze od hitów, które swego czasu promowane były dosłownie wszędzie.

Mimo wszystko, tak jak wspomniałem, cieszę się, że porównujesz mix do moich radiowych audycji dając tym samym pomysł na "coś innego". Coś, co jak sam wspomniałeś, jestem w stanie stworzyć. Niemniej jednak nie ukrywam, że na składankach podpisanych jako "Classic Hit Mix" chciałbym się skupiać na trackach i wersjach, które są wszystkim dobrze znane bo nie ukrywajmy, remixy takich nut jak: "Everytime We Touch" (Rocco & Bass-T), "Jump With Me" (Springstil) czy "Tricky Disco" (Headhunters) to przeróbki bardzo dobre, ale nie aż tak znane czy porywające jak oryginały stworzone kolejno przez projekt Cascada, Megastylez i Discotronic.
__________________

Last edited by Vinylside; 04-01-2017 at 09:55.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 5 podziękowań za ten post.