4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mayday Poland 2016 - Katowice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-11-2016, 20:29   #197
orwell14
Hard Dance Music
  
 
orwell14's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Mar 2013
Miasto: Południe
Postów: 1 473
Tematów: 69
Podziękowań: 2 172
THX'ów: 513
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 62
Plusów: 15 (+)
orwell14 15
Odp: Mayday Poland 2016 - Katowice

Cytat:
Napisał Damianolo Zobacz post
Najlepszy festiwal na jakim byłem w Polsce. Na co dzień numerem jeden dla mnie jest trance, ale dobre techno też słucham i szanuję. W tym roku line up był zadowalający więc wybrałem się razem ziomkiem. Obawiałem się o frekwencję, ale ta na szczęście była świetna. Organizacja pod względem logistycznym zadowalająca. Wystarczająca ilość punktów z alko i jedzeniem. Arena była fantastyczna. Showroom akustycznie i pojemnościowo fatalny. Deborah De Luca oraz PetDuo na tej scenie to ogromna pomyłka. Pokazała to frekwencja, która przerosła organizatorów oraz możliwości opisywanej sali... Osobiście dla mnie na Arenie najlepszy był Speed J, Len Faki oraz na sam koniec Cherry (przy jego "występie" niesamowite lasery). Dla mnie celem numerem jeden tej nocy było PetDuo, byłem pod wrażeniem frekwencji i atmosfery...w końcu nie czułem się "samotny" w tym klimacie . Świetni ludzie i klimat Spodka. Muzycznie zostałem spełniony. Jeżeli organizatorzy podtrzymają trend szacunku do TECHNO to za rok pojawię się w poszerzonym składzie. Pozdrawiam Trance oraz Rave Family!
Nie byłeś przypadkiem w białej bluzie "Adasia"? :D
orwell14 jest offline   Reply With Quote