4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2017
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-10-2016, 17:20   #121
martinanders
..:: true Member ::..
  
 
martinanders's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Mar 2011
Miasto: Warsaw
Wiek: 28
Postów: 825
Tematów: 36
Podziękowań: 311
THX'ów: 264
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 25
Plusów: 9 (+)
martinanders 9
Odp: Sunrise Festival 2017

Cytat:
Napisał musics Zobacz post
Powiem tak egocentryzm jest bardzo zły. To my musimy dostosować się do świata, a nie na odwrót. Nie zmienimy trendów one ewoluują same. Czasy się zmieniają gusta też... Nikt nie mówi że Mercedesy z lat 90 są lepsze od nowoczesnych. Bawimy się nimi, cieszymy się. Są fajne bo retro ale to już nie technologia myśląca za nas, wygoda itd. Tak samo jest wszędzie w muzyce, polityce itp... Także Trance miał swój czas i go nie ma. Kiedyś na pewno jako odgrzewany kotlet trochę zapożyczeń z tego stylu powróci ale nie całkiem.
Mialem tego nie pisac, bo Twoja wypowiedz jest kretynska, ale stwierdzilem ze trudno, mam czas to cos napisze.
Nie, nie musimy sie dostosowywac do swiata. Nie musimy podazac slepo za czyms tylko dlatego ze cos jest modne. To jest beznadziejnie glupie podejscie.
"Nie zmienimy trendów one ewoluują same." Trendy tworza ludzie, jakbys nie wiedzial. No chyba ze wierzysz w jakiegos faceta ktory tym steruje ale w takim przypadku to powinienes siedziec w zakladzie zamknietym :D
Trance'u nie ma? Sa sceny trance na najwiekszych festivalach (Tomorrowland, Ultra) i ciesza sie dobra frekwencja. Sa festivale stricte trance'owe ktore przyciagaja rzesze ludzi z calego swiata. Wiec Ty mi nie mow, ze trance;u nie ma.

---------- Post added 22-10-2016 at 18:25 ----------

Cytat:
Napisał Strongbow Zobacz post
A kto dezyduje co jest nowe a co stare
Tak jak dla Ciebie stare to widocznie tylko 2004-2006 to dla innych moga to byc nuty z latach 2009-2012.

A tak BTW. to moze MDT ma w kontraktu odrazu wszystkie nuty wpisac ktore maja zagrac?
Jak masz z tym problem co graja DJ-e, to moze lepiej sobie odpusc festiwale.
Nastepny do odstrzalu za glupoty.
Skad wiesz co dla mnie jest stare?
A wiesz, ze tak faktycznie jest, wielki fanie Sunrise? Artysci pare miesiecy wczesniej musza wyslac liste kawalkow ktore beda grane na SF. Sam Kris o tym mowil kiedys na konferencji.
Chodzi mi o to, ze skoro jest tematyczna impreza to wypadaloby uszanowac klubowiczow, ktorzy kupuja bilet na "the history" czyliu na klasyki a nie na glowna impreze gdzie grane sa nowosci. to tak jakbys kupil bilet do pociagu na wagon 15 klasa 1 a dostalbys wagon 34 klasa 2. to jest brak szacunku
martinanders jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali martinanders za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents