4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2017
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2016, 20:02   #111
SojkaPL
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 07 Dec 2010
Miasto: Kołobrzeg/Poznań
Wiek: 34
Postów: 1 307
Tematów: 248
Podziękowań: 1 558
THX'ów: 1 761
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 5 (+)
SojkaPL 5
Odwiedź profil SojkaPL na Facebook Odwiedź profil SojkaPL na Soundcloud.com Odwiedź profil SojkaPL na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2017

Ja to myślę, że niektórzy na prawdę zatrzymali się w 2004, 2005 roku. Do klasyków zawsze fajnie powrócić, ale bez przesady, nikt nie będzie stał w miejscu, bo kto stoi w miejscu ten się cofa. Trzeba iść do przodu, jeśli chcemy mieć w Polsce dobre marki i artystów z czołówki światowej. Trance tego nie zapewni gdyż już od dawna nie jest gatunkiem wiodącym. Jeszcze rozumiałbym te żale, gdyby taka muza była grana na enTrance, ale SF nigdy nie był eventem stricte trensowym, tylko grane było to, co aktualnie dominowało na rynku.

Oczywiście komuś ma prawo nie podobać się obecna formuła SF i ja to szanuję, ale jeśli ktoś robi gównoburzę, że Sunrise zszedł na psy, argumentując to tylko tym, że nie ma tranceu, to aż się nóż w kieszeni otwiera i nie dziwię się, że takie osoby są na fb blokowane.

Btw. prędzej na SF spodziewałbym się, że wejdzie techno, aniżeli powróci trance

Fajnie jakby wypaliła trzecia scena na plaży i dać tam takie klimaty jak np. Claptone, Solomun, Karmon, Reboot, Nic Fanciulli, Joris Voorn itp.
SojkaPL jest offline   Reply With Quote
SojkaPL dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents