4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyzja”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-09-2016, 23:59   #12
puzzel
..:: true Member ::..
  
 
puzzel's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2014
Miasto: mieszkam w polsce
Wiek: 34
Postów: 363
Tematów: 9
Podziękowań: 2 117
THX'ów: 131
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 5
Imię: kacper
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 14 (+)
puzzel 14
Odp: Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyz

Cytat:
Napisał graham14 Zobacz post
Weż sie ogarnij człowieku, co ty pierniczysz... 500+ to najlepsza decyzja jaka mogła byc, dzięki niej sporo dzieciaków w tym roku mogło w wakacje wyjechac na kolonie. Chocby mieli kupic jedna koszulke wiecej to warto, bo gospodarka brnie do przodu. Po prostu najbardziej szkoda tym co nie maja dzieci, zal im dupe ściska, że nic dostają. Bezrobocie najmniejsze od kilku lat, a Ty cos pierniczysz. Szkoda strzępić ryja. Jak Ci nie pasi to 'cudna' Europa czeka na Ciebie.
najlepsza decyzja ? chyba dla tych ; co dostają hajs i owszem. ale dla tych, którzy muszą im to dać to już nie bardzo. z jakiej racji ja mam płacić na cudze dzieci ? skoro nie stać rodziców na dzieci to niech nie płodzą ich sobie.
PO zostawiło kupę pieniędzy i na ten rok jeszcze wystarczyło tej daniny ale już na dalsze lata ; na realizację tych poronionych obiecanek partia rządząca będzie musiała opodatkować społeczeństwo. z jakiej racji mam ja płacić za te fanaberie ? czemu akurat na dzieci a nie np przelewać 500+ dla zadłużonych hazardzistów ? albo łysych na próbę przywrócenia czupryny ?
nie chcę płacić na czyjeś dzieciary.
póki co , za ten powrót do komuny będą płacić wszyscy. ale niech dalej cudotwórcy brną w ten kibel ; polska w ciagu 10 miesięcy z "ruiny" dźwignęłą się do miana potęgi w gospodarce, bezrobocie spadło, armia w jeden dzień stanęłą na nogi. tylko patrzeć jak napadniemy na ruskich i odbijemy samolocik zestrzelony w bitwie smoleńskiej a reszta europy patrząc na to ; co robimy - polegnie ze śmiechu.
__________________

Last edited by puzzel; 30-09-2016 at 00:00.
puzzel jest offline  
puzzel dostał 2 podziękowań za ten post.