4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyzja”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2016, 12:48   #8
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyz

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Myślałem, że Lublin to miasto, w którym nie zwyczaju jest spotkać ludzi posiadających poglądy, jak Pan "graham14". Nie będę się z Tobą wdawał w dyskusję na temat programu 500+, ponieważ już na samą myśl o tym niedobrze mi się robi. Za chwilę dostaniesz kolejny patologiczny program "Mieszkanie Plus", więc pewnie jesteś szczęśliwy. Pan Duda obiecał, że jeżeli w ciągu roku rządów nie zrealizuje przynajmniej jednego obiecanego programu, który głosił w czasie kampanii "poda się do dymisji" (to są jego słowa). Obiecywał obniżenie wieku emerytalnego, no i co? Jak widać nie zamierza podawać się do dymisji. Ja chcę tylko napisać, że oni powinni zająć się najważniejszymi sprawami w Polsce, a nie rozrzucać nasze pieniądze na prawo i lewo dla patoli, dzięki którym mają za co chlać, bo najlepiej narobić dzieci, a później nie pracować. Te najważniejsze sprawy to obniżenie podatków, wiek emerytalny, czy kwota wolna od podatków. Najlepiej głosić brednie o podwyższeniu minimalnej stawki godzinowej na śmieciowej umowie lub 2000 brutto na etacie. Każdy z ich postulatów jest mi obcy. Dla mnie między PISem, a PO można postawić znak równości, ci sami złodzieje przy korycie. Nie wspomnę już o obowiązkowym podatku na media.
dodajmy do tego polityka zagraniczna rodem z zakładu psychiatrycznego
Gordon_FreeMaN jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Gordon_FreeMaN za ten post: