4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyzja”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-09-2016, 20:32   #7
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyz

Myślałem, że Lublin to miasto, w którym nie zwyczaju jest spotkać ludzi posiadających poglądy, jak Pan "graham14". Nie będę się z Tobą wdawał w dyskusję na temat programu 500+, ponieważ już na samą myśl o tym niedobrze mi się robi. Za chwilę dostaniesz kolejny patologiczny program "Mieszkanie Plus", więc pewnie jesteś szczęśliwy. Pan Duda obiecał, że jeżeli w ciągu roku rządów nie zrealizuje przynajmniej jednego obiecanego programu, który głosił w czasie kampanii "poda się do dymisji" (to są jego słowa). Obiecywał obniżenie wieku emerytalnego, no i co? Jak widać nie zamierza podawać się do dymisji. Ja chcę tylko napisać, że oni powinni zająć się najważniejszymi sprawami w Polsce, a nie rozrzucać nasze pieniądze na prawo i lewo dla patoli, dzięki którym mają za co chlać, bo najlepiej narobić dzieci, a później nie pracować. Te najważniejsze sprawy to obniżenie podatków, wiek emerytalny, czy kwota wolna od podatków. Najlepiej głosić brednie o podwyższeniu minimalnej stawki godzinowej na śmieciowej umowie lub 2000 brutto na etacie. Każdy z ich postulatów jest mi obcy. Dla mnie między PISem, a PO można postawić znak równości, ci sami złodzieje przy korycie. Nie wspomnę już o obowiązkowym podatku na media.
Tomaszzz jest offline  
Tomaszzz dostał 4 podziękowań za ten post.