4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyzja”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-09-2016, 20:03   #6
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyz

Cytat:
Napisał graham14 Zobacz post
no dokładnie za 500 zrobisz zakupy na półtora tygodnia, a za 3 dzieciaków dostaniesz 1000 albo i 1500(jak ktos ma słabą sytuacje) wiec na cały miesiac akurat styknie, a o to własnie chodzi. O codzienne życie, aby kazdy mógł nieco podniesc swój poziom życia, Dla jednej rodziny moze to oznaczac odłożenie np. na rower czy komputer, ale dla innej zakupienie głupiego jogurta albo ciastka, bo wczesniej z róznych powodów nie było ich na to stac stac. Ja nie wiem skad ten cały hej na ten program. Za granica socjal jest jeszcze lepszy i jakos tam nikt nie psioczy.
Co do koszulki to był przykład, a jesli nawet i jest to zagraniczny koncern to i co z tego? Jakies opłaty tez tutaj odprowadza, a jesli idzie dobrze sprzedarz to i zacheca to do otwierania innych sklepów czy inwestowania innych firm u nas, które daja miejsca pracy i tak wszystko sie napedza.
Ci co chcą to wyjezdzaja za granicę i maja do tego prawo, ale i tak wiekszosc wyjezdzajacych to ludzie bez wykształcenia lub po ledwo zdanej maturze, któtzy wyjezdzaja na sezonowa prace.
Wiadomo, że na zachodzie zarobisz wiecej, ale i ceny mieszkan czy żwynosci tez są inne. Poza tym pełno tam dzikich islamistów i jak ostatnio sie moglismy przekonac sporo ataków na obywateli naszego kraju ze wzgledu na pochodzenie. Stad wzieło sie to moje powiedzenie 'cudnej', miałem na mysli bezpieczenstwo.
socjal jeszcze lepszy... oczywiście, możesz mieć, na przykład, w Niemczech hojny socjal, ale uważaj nawet jakie majtki nosisz i czy nie aby PONAD PROGIEM DOCHODU bo można sobie hojnie zwracać, wraz z podatkiem, nawet do 3 lat wstecz

o tym zysku, poprzez napychanie kieszeni obcemu przemysłowi daruję sobie komentarz... kapitał wytwórczy (nie handlowy) powinien być POLSKI i tylko w taki sposób to funkcjonuje

Pełno dzikich islamistów.... a w Polsce pełno dzikich Ukraińców ;-) i do tego pijanych
Gordon_FreeMaN jest offline