4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyzja”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-09-2016, 10:52   #5
graham14
Dubstep/Electro/House
  
 
graham14's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Sep 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 30
Postów: 1 788
Tematów: 134
Podziękowań: 8 721
THX'ów: 2 330
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 46
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 63
Plusów: 80 (+)
graham14 80
Odp: Prezydent Duda swoim wyborem mocno naraził się części prawicy. „Bardzo zła decyz

Cytat:
Napisał Gordon_FreeMaN Zobacz post
za pięćset złotych mając trójkę dzieci robi się zakupy na półtora tygodnia...
Koszulka? kupując ową koszulkę wspierasz albo wielkie sieci typu H&M albo wąsatego mietka z bazaru który nie wie ile ma brać za szajs z Chińskiej Riespubljiki Ludowyj
gdy tymczasem klasa średnia się rozjechała po Europie bo nie ma dla nich pracy.
A co do tego wyjazdu do cudnej Europy... pozostawię bez komentarza
no dokładnie za 500 zrobisz zakupy na półtora tygodnia, a za 3 dzieciaków dostaniesz 1000 albo i 1500(jak ktos ma słabą sytuacje) wiec na cały miesiac akurat styknie, a o to własnie chodzi. O codzienne życie, aby kazdy mógł nieco podniesc swój poziom życia, Dla jednej rodziny moze to oznaczac odłożenie np. na rower czy komputer, ale dla innej zakupienie głupiego jogurta albo ciastka, bo wczesniej z róznych powodów nie było ich na to stac stac. Ja nie wiem skad ten cały hej na ten program. Za granica socjal jest jeszcze lepszy i jakos tam nikt nie psioczy.
Co do koszulki to był przykład, a jesli nawet i jest to zagraniczny koncern to i co z tego? Jakies opłaty tez tutaj odprowadza, a jesli idzie dobrze sprzedarz to i zacheca to do otwierania innych sklepów czy inwestowania innych firm u nas, które daja miejsca pracy i tak wszystko sie napedza.
Ci co chcą to wyjezdzaja za granicę i maja do tego prawo, ale i tak wiekszosc wyjezdzajacych to ludzie bez wykształcenia lub po ledwo zdanej maturze, któtzy wyjezdzaja na sezonowa prace.
Wiadomo, że na zachodzie zarobisz wiecej, ale i ceny mieszkan czy żwynosci tez są inne. Poza tym pełno tam dzikich islamistów i jak ostatnio sie moglismy przekonac sporo ataków na obywateli naszego kraju ze wzgledu na pochodzenie. Stad wzieło sie to moje powiedzenie 'cudnej', miałem na mysli bezpieczenstwo.
graham14 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali graham14 za ten post: