4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Nowe wieści nt. wielkiego powrotu Justice. Przesłuchaj pierwszego singla!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-07-2016, 14:53   #6
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Odp: Nowe wieści nt. wielkiego powrotu Justice. Przesłuchaj pierwszego singla!

Cytat:
Napisał Trance-Only Zobacz post
Pierwszy singiel jest genialny, katuje już któryś raz :D Co do albumu nie ma żadnych wątpliwości, że będzie bardzo dobry. Walka o album roku Justice vs.deadmau5 zapowiada się ciekawie. :D

PS. ma ktoś z Was może trackliste do tego seta?
Ja mam, podeślę na PW.

Cytat:
Napisał DJ Free Zobacz post
Jaki sens ma Krzyż? Wie ktoś? Jest prokatolicki czy przeciwnie, wie ktoś?
Pomysł narodził się w 2005 roku, kiedy Gaspard i Xavier mieli wydać singla "Waters of Nazareth". Już tytuł nawiązuje do biblijnej tematyki, więc duet postanowił, że na okładce znajdą się organy i krzyż, a że pośrodku napisu Justice jest litera "t" to idealnym wyjściem było przerobienie jej właśnie na owy krzyż (tutaj wspomniane logo, a tutaj - okładka).

Generalnie wykorzystanie jednego z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych symboli na świecie było znakomitym pomysłem, zresztą było to dobrze przemyślane - nawet podczas wywiadów i pytań o symbolikę krzyża w ich wizerunku odpowiadali "Bóg jeden wie". :D Gdy na ich występach z ciemności i ciszy wyłania się świecący krzyż ludzie szaleją podobnie, jak w chwili, gdy na scenę wychodzi gwiazda pop. Muszę przyznać, że ruch genialny w swojej pozornej prostocie, raczej z ich wielką wiarą czy nie-wiarą nie ma to wiele wspólnego.

Last edited by MKL.; 08-07-2016 at 17:03. Powód: Odpowiedź na post DJ-a Free
MKL. jest offline   Reply With Quote
MKL. dostał 3 podziękowań za ten post.