4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-05-2016, 21:22   #14
кмıесıυ
Miżdż sóhó
  
 
кмıесıυ's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Jul 2011
Miasto: Starogard Gdański
Wiek: 32
Postów: 1 381
Tematów: 165
Podziękowań: 1 162
THX'ów: 2 971
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 65
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 56 (+)
кмıесıυ 56
Odp: Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja

Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
Tobie przydałoby się takie coś wprowadzić.

Wracając do tematu... Nie wiem czy ktoś tutaj nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem tego co jest napisane czy może specjalnie sobie utrudniacie...
Jest napisane żeby zamieszczać obrazek jako miniaturkę i nie chodzi tutaj o to byście zmniejszali rozmiar obrazka i je wrzucali, tylko o to by po wrzuceniu pliku i otrzymaniu kodów, skorzystali z opcji " Podlinkowana Miniaturka na Forum "...

Pierwszy kod [*url=][*img][/img][/url]



Nie jesteśmy aż tacy wredni by kazać Wam je zmniejszać, a nawet gdybyśmy chcieli by tak było to pojawiłaby się informacja o maksymalnych rozmiarach i wadze...

Druga sprawa to działanie up.4c... hosting działa, a jak Wam nie działa to po prostu nie zamieszczacie okładek i wtedy nie ma żadnych konsekwencji. Proste? Proste


Zasada została wprowadzona ponieważ osoby wrzucające utwory zaczęły nadużywać dobrodziejstwa jakim jest możliwość dodawania obrazków do tematów i przestało to wyglądać estetycznie.
Hosting nie działa od dłuższego czasu. Sprawdzałem nawet na kilku telefonach. No wczoraj chyba tylko na lapku mi stronę główną wczytało, lecz jedynie sam tekst bez żadnej oprawy graficznej.

Last edited by кмıесıυ; 27-05-2016 at 21:22.
кмıесıυ jest offline   Reply With Quote