4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-05-2016, 14:00   #10
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !

Cytat:
Napisał _Maciek Zobacz post
fanatyzn
Jestem kibicem Juventusu, interesuje się drużyną, wszystkimi publicznymi decyzjami działaczy, oglądam wszystkie spotkania, sporadycznie jeżdżę także mecze a do tego staram się chwalić własny klub na forach wyrażając przy tym po prostu własne zdanie. Czy to oznacza, że jestem fanatykiem ? Nie. Wolę zaoszczędzić pieniądze na wyjazd zamiast kupować narkotyki, czytać newsy lub książki piłkarzy Juventusu niż zachwycać się dziełem E. L. James (Pięćdziesiąt twarzy Greya) a do tego siedzieć 90 minut tygodniowo przed telewizorem oglądając mecz zamiast skręcać jointy pod blokiem. Proste.

Szczerze ? Lepiej patrzeć na wojnę między kibicami Barcelony i Realu niż czytać komentarze dzieciaków sprzeczających się o rangę w grze League Of Legends czy Counter Strike.

Jeżeli chodzi o ekstraklasę - mam swój ulubiony klub, któremu kibicuję od dziecka, ale nasza liga jest po prostu śmieszna dlatego myślę, że ludzie poświęcają więcej uwagi klubom, które odnoszą sukcesy na arenie Europejskiej lub po prostu w innych, silniejszych ligach.

Last edited by Vinylside; 14-05-2016 at 14:10.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.