4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Kilka pytań odnośnie labelu Cadillac Records
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2016, 19:03   #2
Manida
..:: Klubowicz ::..
  
 
Manida's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Sep 2008
Miasto: Leszno
Wiek: 33
Postów: 117
Tematów: 21
Podziękowań: 42
THX'ów: 269
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Manida 3
Odp: Kilka pytań odnośnie labelu Cadillac Records

Wydaje od kliku dobrych lat, co prawda nie zadne Sony Music itp i nei wiem jak tam sprawa wyglada ale zwykle net label i nigdy w zyciu nie ponosilem zadnych kosztow! Ja na Twoim miejscu bym sie w to nie pakowal. Z racji ze teraz "przenosze" sie muzycznie na big room, bounce wyslalem ostatnio track do jednej wytworni. Wszystko cacy ze sa zainteresowani bla bla ale teraz mastering. Pisali ze maja znajoma firme ktora robi taniej jesli napisze ze jestem od nich. Oczywiscie odpisalem z pytaniem czy moge zrobic mastering we wlasnym zakresie bo moge miec go za darmo no i cisza. Chodzilo oczywiscie o naciagniecie mnie na koszty. We wszystkich wytowrniach w ktorych wydawalem nie placilem ani zlotowki a masteringiem zawsze zajmowala sie wytwornia. A.. no i watpie zeby Ci sie to zwrocilo, tym bardziej ze wiekszosc wytworni wyplaca kase jesli sprzedaz wyniesie np 50 euro chyba ze bedziesz mial zajebisty support (o ile w ogole rozsylaja)
__________________
Manida jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Manida za ten post: