4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Interfejs audio + klawiatura sterująca
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-05-2016, 19:54   #2
Marcinkiewicz86
..:: true Member ::..
  
 
Marcinkiewicz86's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2009
Miasto: Poznań
Wiek: 37
Postów: 2 168
Tematów: 9
Podziękowań: 207
THX'ów: 1 974
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Marcinkiewicz86 53
Odp: Interfejs audio + klawiatura sterująca

Witam,
pierwsza sprawa taka że bajery są najmniej ważne w całym procesie produkcji, owszem pomagają ale nie ma co szaleć jak się nie ma gotówki. Tylko to co potrzebne

Z tym 1k za całość będzie tak raczej na styk..
Parę złotych więcej mógłbyś dorzucić..

- Interfejs tutaj poleciłbym póki co dwa typy...
* Lexicon Lambda
* Focusrite Scarlett 2i4

Znajdziesz w nich wyjścia na TRS albo RCA (Scarlett) a XLR to raczej nie ta półka, z resza to tam opcja/kryterium
Mają direct monitoring, przynajmniej dwa wejścia, w tym mikrofonowe z przedwzmacniaczami itd..
Owszem są proste wersje jak Scarlett 2i2 ale nie ma sensu wg mnie.

- klawiatura sterująca - tutaj może to być np Alesis Qx61 0 tylko nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży, może być też Alesis V61, Icon Neuron 6 G2, M-audio ****tation 61 II, M-audio Oxygen 61 IV......

Tak więc trochę dorzucić gotówki by się przydało no chyba że np. interfejs z drugiej ręki
LEXICON LAMBDA (6165819886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak to wygląda ode mnie, możesz też zakupić keyboard midi a kontroler z przyciskami dokupić później i masz porządny instrument a kontrola oddzielnie, bo tak to w sumie te 1000 zł starcza na interfejs i klawiaturę 49 max wg mnie..chyba ze jakaś prosta bez przycisków.

Komentarz autora tematu:
ThisIsMadness przyznał plusa:
Marcinkiewicz86 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Marcinkiewicz86 za ten post: