4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Interfejs audio + klawiatura sterująca
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-05-2016, 17:33   #1
ThisIsMadness
Dub Dub Pam Pam
  
 
ThisIsMadness's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2011
Miasto: Chorzów G7
Postów: 1 040
Tematów: 825
Podziękowań: 3 931
THX'ów: 10 313
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 368
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 48
Plusów: 53 (+)
ThisIsMadness 53
Interfejs audio + klawiatura sterująca

Siema. W najbliższym czasie mam zamiar kupić sobie wspomniany w temacie interfejs audio i klawiaturkę sterującą i zwracam się do was z prośbą o wymienienie konkretnych modeli, z których mieliście okazję korzystać, albo które znacie i możecie mi polecić


Jestem klasycznym Januszem, który chce mieć jak najwięcej bajerów za jak najmniejszy hajs, tak więc w kwestii:
1. interfejsu - fenomenalnie by było gdyby posiadał on następujące cuda: łączenie usb, możliwość nagrywania co najmniej 2 instrumentów/głosów/głosu i instrumentu na raz i direct monitoring, przetwarzanie 24 bity/ 96 kHz, oczywiście zasilanie phantom(pod mikrofon pojemnościowy), wyjście na monitory xlr albo rca i naturalnie słuchawki.

2. klawiaturki - najlepiej usb, minimum 61 DYNAMICZNYCH klawiszy pełnowymiarowych żeby dało się cokolwiek na niej zagrać live, jakieś pokrętełka by się chyba przydały, pady perkusyjne można olać.

Chyba tyle. sprzęcik może być nowy lub używany i mógłby też posiadać w zestawie jakiegoś podstawowego abletona czy coś w ten deseń. :p

Budżet na wszystko 1k - da się zmieścić w tej kwocie?
Jak pocisnąłem jakimś debilizmem proszę mnie opier*olić za ignorancję i w miarę możliwości wytłumaczyć o co kaman.

Z góry dziękóweczka za pomoc. pozdro szejset
ThisIsMadness jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents