4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix House vol. 1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2016, 23:41   #10
tehn1x.
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
tehn1x.'s Avatar
 
Dołączył/a: 14 Feb 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 35
Postów: 1 461
Tematów: 59
Podziękowań: 11 674
THX'ów: 326
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 37
Plusów: 19 (+)
tehn1x. 19
Odp: 4Clubbers Hit Mix House vol. 1 (2016)

Jeżeli tak rozumujesz, to według mnie powinny powstać osobne mixy z pod szyldu deep, tech, czy nu disco.
Zazwyczaj mixy są tworzone z myślą o tych utworach, które najlepiej przyjęły się tutaj na forum, dlatego nie są to jakieś wymagające brzmienia, a w większości komercja. '
Ja np. bardzo lubię tech house i brakuje mi takich utworów w setach, no ale trudno. Sam sobie coś sklejam i pobieram lub kupuję utwory, które naprawdę na to zasługują, jeżeli chodzi o ten gatunek.

Uwierz mi, że set z niekomercyjnymi trackami zostałby olany przez większość, mało wymagających użytkowników na tym forum, no nie oszukujmy się, ale na pewno jest to większość. To jest forum publiczne, a nie jakaś zamknięta sekta.

Jeszcze co do muzyki, przytoczę przykład, że kiedyś nie było tak łatwo jak teraz, z pobieraniem muzyki itp. Nie była tak rozpowszechniana i internet nie był aż tak bardzo popularny jak teraz. Zważywszy na to, że kiedyś taki Energy Mix w latach 2006-2010 potrafił zrobić furorę i większość nie znała połowy utworów, które były grane w tych mixach, no chyba że jeździł na imprezy i od zawsze był fanatykiem muzyki klubowej. Nie każdy ma czas na to wszystko, a teraz jest to znacznie ułatwione, wystarczy sobie wejść w temat, kliknąć "download" i cześć, a kiedyś trzeba było się doszukiwać utworów, zważywszy na to, że teraz właśnie Energy Mixy nie robią na nikim żadnego wrażenia, zwykła komercja, pompka i oklepane utwory.

Last edited by tehn1x.; 23-04-2016 at 23:46.
tehn1x. jest offline   Reply With Quote
tehn1x. dostał 2 podziękowań za ten post.