4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Wątek: Świętokrzyskie [ZAMKNIĘTY] BAJLA Club (Sandomierz)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-04-2016, 18:25   #45
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: BAJLA Club / Restauracja (Sandomierz)

Ostatnio co tydzień bywam pod lokalem, zobaczyć co się dzieje, ale w tym tygodniu mało ludzi na imprezie na parkingu, bo w środku raczej też rewelacji nie było, kto bystry i ogarnięty to zauważy że góra zamknięta, bo nie oświecone

Tydzień wcześniej też rewelacji nie było, w dodatku dwa razy płaciliśmy z ekipą wejściówkę, bo między czasie pojechaliśmy w inne miejsce, ale tam jeszcze gorzej było.

Cytat:
Napisał eklipse Zobacz post
Potwierdzam słowa Kameleona ! Muzycznie jest traficznie... leci "będzie zabawa , będzie się działo " a za chwile np Animals a kończy to jakis dubstep... TRAGEDIA.... ale co jak co miejscie jak i lokal ma potencjal by bylo tam mega fajnie.
chyba raczej moje, bo na samym początku o tym pisałem, ale jak mnie pamięć nie myli to na fb, jednak ucichłem z tematem, a teraz pasuje ponownie podziałać, zwłaszcza że ludzie już powoli na oczy, a raczej uszy przejrzeli więc może w grupie będzie można coś zmienić polepszyć, jednak trzeba mieć na uwadze to że ten lokal ma jedną salę muzyczną
__________________

Last edited by FazZi85; 10-04-2016 at 18:28.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote