4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Podsumowanie Marca z 4Clubbers
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-04-2016, 23:00   #17
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Podsumowanie Marca z 4Clubbers

Cytat:
Napisał R4V Zobacz post
Dzięki ponownie za ten kawał roboty, troszkę zabolało mnie, że uznajecie marzec za najsłabszy miesiąc, podczas gdy w lutym i styczniu nie wyszło tyle cudownych perełek co w trzecim miesiącu tego roku.
O wiele bardziej boli mnie brak wspominki o cudownym albumie Digitalism (nie wspominam o albumie Sasha, bo wyszedł pod sam koniec tego miesiąca, więc pewnie będzie uwzględniony w kwietniu) oraz zero wspominki o de facto dwoch najciekawszych numerach: RÜFÜS - Innerbloom (What So Not Remix) i Gorgon City feat. Vaults - All Four Walls. Tylko dlatego, że nie są zbyt popularne na 4c, nie znaczy, że nie są wyjątkowe .
Ale nikt nie jest doskonały i zawsze coś się tam przeoczy, tak jak mówiłem, kawał dobrej roboty, tak trzymać!
Witaj Rafale. Tego typu podsumowania, zestawienia mają właśnie to do tego że każdy je odbiera na swój własny sposób.

Cieszy Nas, że piszecie tutaj otwarcie o tym czego nie ma, co jest, z czego nie jesteście do końca zadowoleni, czy też co Was zainteresowało.

Przyznam się, że już od samego początku marca po wspólnych rozmowach nie byliśmy zadowoleni z utworów, które ukazały się w minionym miesiącu. Naszym zdaniem w porównaniu ze styczniem, czy też lutym akurat ten miesiąc był słabszy (nie przeczę wskoczyły wydania rewelacyjne ale w poprzednich miesiącach było ich więcej) w ogólnym rozrachunku wszystkich działów.

Utwory o których wspomniałeś tj.: "All Four Walls" w wykonaniu Gorgon City i Vaults znajduje się w podsumowaniu marca, został wyróżniony. Remix What So Not do utworu "Innerbloom" jest niewątpliwie ciekawy jednak w zestawieniu z produkcjami od NGHTMRE, Mura Masa, M83, Pham czy też remiksu Four Tet wypada nieco słabiej.

Akurat popularność nie ma tutaj nic do znaczenia, tym bardziej że utwór Gorgon City został bardzo doceniony na Forum (więc trochę nijak to się ma do tego co napisałeś Rafale), a remix What So Not cieszył się tą samą popularnością co chociażby drugi singiel M83. Taki padł wybór, który oczywiście ma prawo się nie podobać, w pełni to rozumiemy i przyjmujemy na siebie. Od samego początku staramy się, aby znajdowały się tutaj tylko te najciekawsze temat/wydania/utwory, ale jak sam napisałeś łatwo jest o drobny błąd, pomyłkę czy też przeoczenie, to zupełnie ludzkie.

Album Sasha ukazał się 1 kwietnia także nie mógł znaleźć się w marcu (wiem, że strefa czasowa pozwoliła na wstawienie go ostatniego dnia marca, ale de facto ta prawidłowa data wydania to 1 kwiecień 2016 roku). Co do albumu Digitalism to masz rację (co prawda nie był tym najlepszym krążkiem marca, ale na pewno był tym który warto wyróżnić). Cały czas byłem przekonany, że jest zamieszczony dlatego z przyjemnością dodamy go do sekcji poświęconej albumom. Dzięki Rafale

Korzystając z okazji to bardzo dziękujemy Wam Wszystkim Clubbersi za dotychczasowe wypowiedzi i poświęcony czas na zapoznanie się z przedstawionym artykułem : )
D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 4 podziękowań za ten post.