4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Avicii żegna się ze swoimi fanami! Nieoczekiwany post Szweda na facebooku...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-04-2016, 22:09   #35
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Avicii żegna się ze swoimi fanami! Nieoczekiwany post Szweda na facebooku...

Buraki z 4clubbers w formie, sami hejterzy, zmieńcie nazwę forum na "cebullers" a nawet tekst o wypowiadającym się fanie muzyki Hands Up. Co to w ogóle za wypociny ? W temacie z nową nutą Aviciiego plujecie na jego styl a teraz wielki żal, lament i obrońcy pokoju. To jest właśnie najśmieszniejsze w takich tematach. Zamiast komentować treść i rozmawiać z użytkownikami, którzy mają podobne zdanie lepiej cytować i komentować wypowiedzi innych. Może najwyższy czas rozdzielić opcję komentowania na dwie kategorie ?

Mam prawo nie lubić jego muzyki, stylu bycia i osoby. Mam także pełne prawo, jako fan obojętnie jakiego gatunku muzycznego, napisać o tym publicznie. Skoro komuś podoba się to, że dany producent kończy bądź robi sobie przerwę to jego sprawa a reszta powinna uszanować zdanie takiej osoby a nie, że po wejściu 50% komentarzy to "gorzkie żale" z oburzeniem, że ktoś napisał inaczej niż Ty chciałeś/aś.

Ludzie. Dajcie się wypowiedzieć wszystkim szanując zdanie innych. Po to jest forum




23:55
@Farmaceuta - różnica jest taka, że mimo odmienności zdań ja nikogo nie obraziłem tak jak zrobili to inni.

Last edited by Vinylside; 01-04-2016 at 22:52.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 3 podziękowań za ten post.