4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Wolfgang Gartner: „Siedziałem za sprzedaż ecstasy policjantowi”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-03-2016, 15:39   #7
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Wolfgang Gartner: „Siedziałem za sprzedaż ecstasy policjantowi”

Ciekawe od jakiego narkotyku uzależnił się... Na pewno nie była to ekstaza. Ten rodzaj narkotyku nie powoduje uzależnienia fizycznego, jak alkohol, papierosy, heroina i inne używki, a co najwyżej psychiczne. Podobnie sprawa ma się z marihuaną. Wszystko jest dla ludzi (może poza "krokodylem" i innymi świństwami, ale o takich rzeczach nawet nie chce wiedzieć), ale wszystko trzeba robić z głową. Najlepsze w sytuacji Gartnera, który do moich ulubionych wykonawców się nie zalicza, a to przez fakt, że muzyka House i wszelkie jej odmiany są mi obce, jest to, że najgorszy etap w życiu ma już za sobą. W młodym wieku upadł na samo dno, jak autor wątku zauważył, po czym wyszedł na prostą i teraz systematycznie idzie ku górze. To, że wydarzyło się takie nieszczęście w młodym wieku to dla niego dar z niebios. Co byłoby w sytuacji, gdyby będąc na samej górze osiągnął dno? Ktoś pewnie zauważy, że wtedy nie musiałby handlować narkotykami. To prawda, ale uzależnienie w takiej sytuacji mogłoby doprowadzić do śmierci, bo na brak pieniędzy na towar bynajmniej by nie narzekał.

Niech się cieszy, że handlując prochami nie wpadł w Polsce. Tutejsze prawo jest najbardziej restrykcyjne, jeżeli chodzi o posiadanie czy handel - w szczególności nieletnim. Za tą zbrodnię od trzech w górę bez górnej granicy, więc lepiej sobie znaleźć inne źródło dochodu.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Tomaszzz dostał 5 podziękowań za ten post.