4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Przeszukanie mieszkania za filmik o prezydencie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-01-2016, 20:48   #9
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Przeszukanie mieszkania za filmik o prezydencie

Cytat:
Napisał maycell Zobacz post
Nie każdy ma warunki aby być wykształconym, na wyższe szkoły trzeba mieć pieniądze a nie każdy je ma, znam takich co są bystrzy ale nie mają większego wykształcenia z powodu tego, że nie było ich stać na szkoły.
Nie chrzań durnot chłopie. Głupia gadka. Każdy kto jest sprawny fizycznie i umysłowo ma szansę na godziwe zarobki w życiu. O tym czy będziesz zarabiał w życiu normalne pieniądze świadczy Twoja zaradność i umiejętność wykorzystania tego czego się ma. Ludzie zaradni wykorzystują swój czas wolny do tego aby rozwijać swoje pasje i na tym zarabiać (czyli łączą przyjemne z pożytecznym), albo kombinują na prawo i lewo jak tu zarobić kapuchę, często ciężej przy tym pracując. Może i masz bystrych znajomych, ale co z tego skoro są np. leniwi, albo wygodni. Ludzie muszą się nauczyć że aby mieć trzeba robić, a nie czekać aż kasa sama z nieba spadnie. Ja nie mam bardzo dobrej pracy zarobkowo. Ale mam chęci do niej i po części pasję. Robię nadgodziny czasem weekendy i wtedy na koniec miesiąca twarz się uśmiecha gdy wyciągam ręce po to co moje. Nie patrzę na kogoś żeby mi dał. Poświęcam dużo własnego czasu, ale wiem jaki jest tego skutek. Proszę tylko innych, żeby nie odbierali mi tego co moje (czytaj nie nakładali podatków).
__________________
Piaszeczki jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Piaszeczki za ten post: