4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tranceformations z Markusem Schulzem [KONKURS - ROZWIĄZANY]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-01-2016, 19:43   #15
Roberts89
..:: senior Member ::..
  
 
Roberts89's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Sep 2014
Miasto: Piaseczno
Wiek: 34
Postów: 133
Tematów: 2
Podziękowań: 169
THX'ów: 35
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 1 (+)
Roberts89 1
Odwiedź profil Roberts89 na Facebook
Odp: Tranceformations z Markusem Schulzem [KONKURS - BILETY DO WYGRANIA]

Ja nie będę oryginalny i napiszę że najbardziej czekam oczywiście na set Markusa Schulza bo jest to jeden z moich ulubionych djów i producentów.

Nie widziałem go na żywo od 6 czerwca 2012 czyli daty bardzo niedocenionego a świetnego eventu "PLANETA - BORN TO PARTY" w Poznaniu. od tamtej pory jedynie tylko w audycjach go słuchałem i wyczekiwałem jego powrotu na naszą ojczystą ziemię

od tego czasu Markus wydał dwa studyjne albumy i 2 kompilacje które fizycznie posiadam i które będę chciał dać mu do podpisu (wcześniejsze są już podpisane)

Cieszę się że go wreszcie będę mógł po tak długim czasie zobaczyć i posłuchać bo kogo jak kogo ale Markusa strasznie szanuje za to jaki jest względem fanów - bo jest to przykład artysty idealnego który zawsze jest otwarty dla swoich fanów i jest w stanie im zawsze chwile poświęcić.

Bardzo fajnie będzie też usłyszeć set Marka Sixmy.
Lubie jego produkcje i mam nadzieje ze będzie tworzył jeszcze lepsze utowry.
Kawałek "Character" byl dla mnie jednym z najlepszych kawałków trance 2013 roku i do tej pory go przesłuc***e. Sixma zagrał na kozacki set na ostatniej edycji Trance Fusion i mam nadzieję że na Trannceformations to powtórzy

w ogolę bardzo fajnie że odbędzie się ten nowy event bo na prawdę nam fanom brakuje tych emocji i euforii które towarzyszą podczas na prawdę dobrego eventu. Kiedyś było ich dużo a i tak się marudziło czasem , dziś jest jeden pół roku i wyczekuje się tego dnia z utęsknieniem...
Mam nadzieję że Tranceformations zagości na dłuższy czas i będzie w stanie zaproponować nam na prawdę mocne wrażenia !!!


a jadę z Warszawy ( dokładnie z podwarszawskiego Piaseczna ) razem z dziewczyną oraz bratem i jego żoną.

CAN'T WAIT

Last edited by Roberts89; 12-01-2016 at 19:46.
Roberts89 jest offline   Reply With Quote