4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tranceformations z Markusem Schulzem [KONKURS - ROZWIĄZANY]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-01-2016, 19:40   #14
probarto
..:: Klubowicz ::..
  
 
probarto's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Aug 2009
Miasto: Coldharbour Lane
Wiek: 31
Postów: 1 148
Tematów: 211
Podziękowań: 4 492
THX'ów: 12 919
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 170 (+)
probarto 170probarto 170
Odwiedź profil probarto na MySpace Odwiedź profil probarto na Twitter Odwiedź profil probarto na Youtube
Odp: Tranceformations z Markusem Schulzem [KONKURS - BILETY DO WYGRANIA]

Oczywiście, jako członek rodziny Coldharbour Team, czekam na set wyczekiwanego Markusa. Chcę w końcu zderzyc wyobrażenie 7-letniej już fascynacji Schulzem z rzeczywistością. Łzy jak najbardziej wpisane w plan - ale tylko te szczęśliwe. Pomożecie?
Podróż skąd? Z Warszawy.
Podróż z kim? Z osobistą dyskografia CD Schulza licząca 16 pozycji - w tym również pierwsze magiczne albumy studyjne z 2005 i 2007 roku.
Po co? Po to,żeby Markus mi je wszystkie podpisał - tak mi się śniło i tak musi być. Ile jesteście w stanie zrobić żeby moje sny stały się prorocze?
Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie wypada pić samemu, w reklamowke spakuje również mojego przyjaciela, który to już 10 lat każe mi oglądać swoją twarz przez pryzmat szklanych butelek - bynajmniej nie od octu. To razem z nim skacze,płacze,tańczę i marzę przy dźwiękach muzyki trance.

Pozdrawiam Ekipę Redakcji 4C i dzięki za szansę do wygrania wejściówek
__________________

Last edited by probarto; 12-01-2016 at 19:52.
probarto jest offline   Reply With Quote
probarto dostał 3 podziękowań za ten post.