4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Premiera: Axwell - Waiting for So Long (Gloria)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-11-2015, 21:57   #1
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Premiera: Axwell - Waiting for So Long (Gloria)

Kariera Axwella w duecie z Sebastianem Ingrosso układa się znakomicie, jednak jego ostatnie solowe wydanie miało miejsce aż 2 lata temu. Szczęśliwie już 11 grudnia wydana zostanie kompilacja "Axtone Ten", podsumowująca 10 lat istnienia wytwórni Szweda, na której ekskluzywnie znajdzie się utwór skomponowany dla jego żony - "Waiting for So Long (Gloria)". Po co jednak czekać dwa tygodnie, skoro już dziś możecie przesłuchać pełną wersję u mnie?



Premiera: Axwell - Waiting for So Long (Gloria) [Axtone Records]

Utwór przygotowany specjalnie dla żony Axwella - Glorii - jest zdecydowanie wolniejszy i bardziej funkowy niż produkcje, którymi Axel podbija kluby i festiwale świata. Stylizowany na wzór starych, nostalgicznych utworów Daft Punk track jest podziękowaniem dla żony, która (jak każda kobieta muzyka, a już zwłaszcza kobieta producenta muzycznego) musi mieć ogrom cierpliwości dla swojego ukochanego, który długimi godzinami przesiaduje przed komputerem.

Moja praca solowa jest skupiona znacznie bardziej na przedstawianiu muzyki, która jest dla mnie wyjątkowa. Uznałem, że moja żona zasługuje na coś, czego nie kupią żadne pieniądze - zasługuje na utwór stworzony tylko dla niej.

Kompilacja "Axtone Ten", na której - wraz z "Waiting for So Long (Gloria)" - znajdą się takie klasyki, jak choćby "Feel the Vibe", remiks "In the Air" czy "Leave the World Behind" ujrzy światło dzienne nakładem Axtone Records już 11 grudnia. Poza cyfrowym wydaniem dostępna jest również kosztująca 65 funtów wersja kolekcjonerska, w skład której wchodzą: 3 płyty winylowe, 52-stronicowa książka w twardej oprawie z okładkami wydań Axtone, ręcznie ilustrowane wydruki okładek oraz link do pobrania kompilacji w wersji cyfrowej. Fani Axtone muszą się jednak śpieszyć - jest to edycja limitowana na zaledwie 500 sztuk. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się całość boxa, a także odsłuchać pełną wersję "Waiting for So Long (Gloria)".




Pre-order (iTunes)
Pre-order (Box Set)






Śledź mnie na DanceMusicAristocracy.blogspot.com oraz na portalach społecznościowych aby być na bieżąco m.in. z newsami, wywiadami, artykułami i recenzjami ze świata muzyki elektronicznej:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Premiera: Axwell - Waiting for So Long (Gloria)-va-2b-2baxtone-2bten.jpg  
MKL. jest offline  
MKL. dostał 32 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents