4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News SoundCloud banuje konta, które repostują zbyt wiele utworów. Koniec „payoli”?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-10-2015, 19:27   #9
Paul Andrew
..:: Super Moderator ::..


  
 
Paul Andrew's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2011
Miasto: Bielsko-Biała
Wiek: 33
Postów: 14 932
Tematów: 2671
Podziękowań: 150 938
THX'ów: 44 115
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2 370
Imię: PAWEŁ
Wzmianek w postach: 15
Oznaczeń w tematach: 468
Plusów: 1300 (+)
Paul Andrew 1300
Paul Andrew 1300Paul Andrew 1300Paul Andrew 1300Paul Andrew 1300Paul Andrew 1300
Odwiedź profil Paul Andrew na Facebook Odwiedź profil Paul Andrew na Youtube Odwiedź profil Paul Andrew na Soundcloud.com
Odp: SoundCloud banuje konta, które repostują zbyt wiele utworów. Koniec „payoli”?

Ja trochę z innej beczki...
W połowie września postanowiłem że kupię najwyższy pakiet na SoundCloud Czyli Unlimited PRO.
Cena jaką było mi uiścić to 9 Euro czyli niecałe 40zł. Pakiet ważny miał być 30dni.
Byłem pewny że po upływie tego czasu funkcje dostępne w trybie Unlimited PRO wyłączą się czyli np nieograniczony limit UPLOADs oraz możliwość śledzenia statystyk, kto obserwował mój profil itp.
Po upływie 30 dni dalej mogłem korzystać z funkcji jakie dawał mi ten pakiet, troszkę byłem zmieszany ale olałem to. Przypadkiem zajrzałem na historię transakcji internetowych w Banku i jak się okazało znów wykupiłem pakiet PRO UNLIMITED na kolejne 30dni. Byłem w szoku, gdyż nie planowałem ponownego zakupu, pierwszy pakiet kupiłem wyłącznie na spróbowanie jak działa... Jak się okazało SOUNDCLOUD automatycznie po zakończeniu 30dniowego korzystania z pakietu wykupuje nowy na kolejne 30 dni. Zostałem zmuszony aby zamknąć swoje konto na paypal oraz wyłączyć możliwość wykonywania transakcji internetowych. Już nie pamiętam czy byłem informowany o takim przebiegu prowadzenia mojego SC, tak czy siak czuje się troszkę oszukany gdyż byłem przekonany że po upływie 30dni korzystania z takowego pakietu funkcje PRO zanikną.........

Last edited by Paul Andrew; 28-10-2015 at 13:40.
Paul Andrew jest offline   Reply With Quote
Paul Andrew dostał 10 podziękowań za ten post.