4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Carnage przyłapany na używaniu pirackiej wersji Sylenth1. Twórcy reagują
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-10-2015, 22:39   #17
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Carnage przyłapany na używaniu pirackiej wersji Sylenth1. Twórcy reagują

Nie wiem czemu, ale odkąd sięgam pamięcią Carnage kojarzył mi się z przekrętami, łatwym szmalem, głupimi tekstami - specjalnie nawet nie śledzę Jego poczynań, ale ta sytuacja tylko potwierdza jak bardzo ten gość jest zadufany w sobie. Osiągnął w jakimś stopniu sukces, stał się rozpoznawalny ale swoją postawą niestety mnie osobiście zniechęca do siebie, wracając do meritum sprawy czyli nielegalny soft. Powiem tak, że przy Jego akurat dochodach (na pewno nie są małe) to nie powinien mieć z tym akurat najmniejszego problemu, ale niestety sława często jest równoznaczna z lenistwem i brakiem potrzeby sięgnięcia oczami gdzieś dalej co potwierdza chociażby Carnage w przedstawionej sytuacji.

Szkoda nieco tej całej promocji związanej z Razer Music, bo to poniekąd rzuca złe światło jakby nie patrzeć na Ich przedsięwzięcie. Z drugiej strony dobrze, że wychodzą tego typu rzeczy na wierzch. Sam Carnage kolejny raz nie błysnął wiedzą poprzez swoje wypowiedzi, ale czego się tak na prawdę po Nim spodziewać... żyje w takim świecie na który niewielu z Nas tak naprawdę może sobie pozwolić to i czasami czuje się zapewne niczym król, co jest błędnym nastawieniem.

Co do piractwa, wiadome że nie jest to nic dobrego - gdyby to tyczyło każdego z Nas bezpośrednio na pewno staralibyśmy się z tym walczyć itd, ale jest inaczej i uważam, że jeśli nie ma się z tego dochodów i przede wszystkim dane materiały służą do własnego użytku to jest to poniekąd dla mnie zrozumiałe. Każdy przy odpowiednich zarobkach mógłby wspierać wykonawców, których kocha za to co robią, tworzą ale niestety jest jak jest i zapewne większość wie jak to wygląda.

Cytat:
Napisał Felix Gondwana Zobacz post
Biorąc pod uwagę wartość merytoryczną ostatnich ''newsów'' pragnę przypomnieć, że w następnym roku w nocy z 31 sierpnia na 1 września będzie miała miejsce trzecia rocznica upicia się Joanny Liszowskiej.
Nie do końca rozumiem to co insynuujesz. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie jak sam przygotujesz tego gorącego niusa o rocznicy upicia się JL : ) Zawrzesz w nim na pewno odpowiednią wartość merytoryczną, także do dzieła : )
D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 7 podziękowań za ten post.