4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Carnage przyłapany na używaniu pirackiej wersji Sylenth1. Twórcy reagują
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-10-2015, 22:07   #16
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Odp: Carnage przyłapany na używaniu pirackiej wersji Sylenth1. Twórcy reagują

Cytat:
Napisał Felix Gondwana Zobacz post
Biorąc pod uwagę wartość merytoryczną ostatnich ''newsów'' pragnę przypomnieć, że w następnym roku w nocy z 31 sierpnia na 1 września będzie miała miejsce trzecia rocznica upicia się Joanny Liszowskiej.
Wskaż mi proszę co złego widzisz w ujawnianiu "gorszej" strony muzyki klubowej czy informowaniu o powrocie po latach artystów pokroju Mr. Oizo czy Massive Attack - chętnie dowiem się jakie informacje wg. Ciebie miałyby jakąś "wartość merytoryczną". Najlepiej sam napisz newsa - będę miał znakomity przykład i wzór do naśladowania. Pjonteczka

Edit: Wszystko właśnie nabrało sensu - Twoje ostatnie posty w tym dziale dotyczyły Hardwella, Steve'a Aokiego, Davida Guetty i Paris Hilton. Muszę Cię rozczarować, takiej "wartości merytorycznej" na pewno nie jestem w stanie osiągnąć swoimi newsami, zamiast tego będę wyjeżdżać z jakimiś Massive Attackami, Misterami Oizo, Wolfgangami Gartnerami czy innymi randomowymi kolesiami. Case closed; mam nadzieję, że inne newsy ode mnie bardziej Ci się spodobają!

Last edited by MKL.; 26-10-2015 at 22:21.
MKL. jest offline   Reply With Quote
MKL. dostał 14 podziękowań za ten post.