4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-10-2015, 19:32   #11
CJ Priorytet
..:: Klubowicz ::..
  
 
CJ Priorytet's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Brodnica
Wiek: 32
Postów: 844
Tematów: 95
Podziękowań: 794
THX'ów: 715
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 28 (+)
CJ Priorytet 28
Odp: Nowa muzyka i trasa koncertowa od Massive Attack „już wkrótce”

Unfinished Sympathy Aż mnie ciary przeszył Cóż za utwór ! Od dawna szykowałem się na przeanalizowanie dyskografii tych panów ale jakoś nigdy nie przysiadłem mimo faktu iż domyślam się że można oczekiwać nadzwyczajnego poziomu. Takie postacie lubię najbardziej i w wielu momentach żałuję że nie mogę tak jak od pierwszego odsłuchu oczekiwać, wsłuchiwać i nie dowierzać potężnego poziomu oryginalności takich artystów tym bardziej właśnie raduję się cały że będę mógł od A do Z przestudiować dźwięki Massive Attack, przykładem takich oryginalnych wykonawców z pewnością w moim przypadku jest Way Out West, Hybrid, DJ Sasha i jego Involver 1 wraz z Air Drawn Dagger ! Moshic, Apparat, Moderat, Spooky... itd. itd. Natomiast mimo iż można ich trochę powymieniać to wciąż jest niedosyt, dlaczego ? Dlatego że to są uniwersalne, unikatowe, jedyne w swoim rodzaju pozycje do których wracasz z ogromną radością ale pierwszy preview jest zawsze najlepszy !
__________________
CJ Priorytet jest offline   Reply With Quote
CJ Priorytet dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents