4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Martin Garrix – Problemy z prawami autorskimi na YouTube
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2015, 23:10   #10
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 871
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Cytat:
Napisał Rudzik82 Zobacz post
jest prawie na szczycie
Na szczycie to był zespół Modern Talking i Bon Jovi lub taki producent jak Pakito czy DJ Tiesto a nie jakiś Martin Garrix. Co w ogóle spowodowało, że pomyślałeś o "szczycie" ? Jeżeli w chwili obecnej serio jest to "szczyt muzyczny" (lub chociażby 90% jego części) to może od razu zastrzelcie mnie tu z miejsca. Artyści, których wymieniłem wyżej potrafili wybić się bez komercyjnego, niebieskiego portalu społecznościowego a ich muzyka jednak potrafiła obronić się sama pozostając jednocześnie w sercach milionów (a nawet miliardów) osób do końca ich życia. Kto będzie pamiętał o Animalsie czy innych BigRoomShitach za 10-15 lat ? Jestem przekonany, że zdecydowana mniejszość, ponieważ jest to nuta typowo "jednostrzałowa" (była na szczycie, cześć, pa, za tydzień będzie kolejna). Zobacz, takie hity "You're My Heart, You're My Soul", "It's My Life", "You Wanna Rock" czy "Traffic" zna do dziś każdy z nas. Co lepsze ? Ludzie nie kojarzą ich z przypadkowych wyświetleń na Facebooku, gdzie znajomy udostępnił track bezpośrednio z FanPage-a artysty. Pamiętaj; szczytu nie wyznacza ranking "Top 100 DJs | DJMag" tylko muzyka tworzona z sercem, która zapisuje się w pamięci ludzi do końca ich życia. Wątpię czy Animals zapisał się w głowach publiki tak głęboko jak wyżej wspomniane przeze mnie hity skoro nawet sam artysta przyznał w jednym z wywiadów, że ma już dość gry tego numeru w swoich setach

Cytat:
Napisał P4SIO
Martin Garrix – Problemy z prawami autorskimi na YouTube
Problemem są wojny i uchodźcy oraz brak pracy oraz dobrych warunków mieszaniowych dla młodych ludzi a nie usuwanie jakiś filmików z YouTube-a, które zawsze można wstawić i wypromować ponownie. Bez jaj. Niektórzy chcieliby mieć takie problemy

Cytat:
Napisał Mr.Greeen Zobacz post
Jeżeli Pakito to był dla ciebie szczyt muzyczny to szczerze współczuję "wyrafinowanego" gustu
Tak, był to dla mnie szczyt muzyczny, do którego zawsze chętnie wracam. Co więcej ? Album zrobiony w 75% na jednym leadzie potrafił dotrzeć do milionów osób, bez monotonii, bez pomocy "fejsbuka" i bez przycisku udostępnij. Odsłuc***ąc kawałków Pakito słychać, że ta muzyka jest robiona po prostu z sercem Wybacz, ale nie wyobrażam sobie porównywać teraz takich hitów jak "You Wanna Rock" czy "Moving On Stereo" do komercji pokroju Animalsa lub Secrets, ponieważ dla mnie to zupełnie inna liga.

Co do samego artysty; zobacz, nie potrzebował zestawu CDJ 2000 nexus żeby zagrać. Był profesjonalistą nie tylko w swoich produkcjach lecz także na występach. Oczywiście nie mam pojęcia czy rzeczywiście grał, ponieważ nigdy nie byłem na jego koncercie, ale jedno wiem na bank - potrafił bawić się z publika i tańczyć identycznie jak jego dwie tancerki. Potrafił na scenie zrobić coś więcej niż rzut tortem w twarz jakiegoś fana a posługiwanie mikrofonem nie ograniczało się tylko do tekstu "1,2,3 jump".



Cytat:
Napisał Rudzik82 Zobacz post
VinilSide..
Wybacz, ale nie mamy o czym rozmmawiać

Najpierw to:

Cytat:
Napisał Michael Pine Zobacz post
"Here we go again Vinylside is gay".
A następnie to:

Cytat:
Napisał Michael Pine Zobacz post
TAKIE TO DOROSŁE
Cóż; będę mądrzejszy, nie wdając się z Twoją osobą w jakąkolwiek dyskusję, ponieważ nie mam 15 lat. Zamiast chamskich tekstów dam Ci skromnego "thanksa", abyś mógł się nacieszyć swoim wyrafinowanym żartem

Na samym końcu dodam, że cytat pochodzi z Hardstyle-owej produkcji i nie jest od tak moim wymysłem Ran-D - Fck EDM, posłuchaj sobie

W temacie wyraziłem tylko własne zdanie. Czy to coś złego ?


Cytat:
Napisał Michael Pine Zobacz post
Vinylside is gay

Last edited by D!G!; 22-10-2015 at 19:59.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 12 podziękowań za ten post.